Ziemas pēdējā mēneša tehniskās apmācības

2017-02-27
Ziemas pēdējā mēneša tehniskās apmācības
Februārī veiksmīgi organizējām tehniskās apmācības no trim piegādātājiem – Denso, Bosch un Castrol.

Kā solījām, mēs turpinām rīkot seminārus un sniegt mūsu klientiem iespēju tikties ar piegādātājiem, lai gūtu svaigākās zināšanas un saņemtu atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par viņu produkciju.

 

Februārī mēs veiksmīgi organizējām trīs šādas tikšanās. Tehniskajās apmācībās no Denso tika aplūkotas gaisa kondicionēšanas sistēmas īpašības, to skaitā aukstumaģentu atšķirības un kompresoru eļļu tipi, kā arī to kvalitātes pārbaudes. Tika apspriesti kompresoru neveiksmju cēloņi un pasniegtas detalizētas instrukcijas kompresora nomaiņai. Apmācību vadītāji Ričards Grūts (Richard Groot) un Leifs Karlsons (Leif Carlsson) dāsni apbalvoja aktīvākos diskusiju dalībniekus ar dāvanām – neviens no pasākuma neaizgāja tukšām rokām.

 

Pirmo reizi pēc ilgāka pārtraukuma notika arī apmācības par motoreļļām. Šķiet, ka eļļas ir diezgan vienkārša tēma, ar to nav grūtību darbā un nav nepieciešami nekādi īpaši instrumenti, kuru lietošanas instrukcijām tik bieži tiek veltīta uzmanība citās tehniskajās apmācībās par auto detaļām. Tomēr jāsaka, ka  mēs uzzinājām patiešām daudz jaunas informācijas. Castrol oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs Renē Vali (Rene Väli) un Rains Heins (Rain Hein) uzskaitīja visus eļļas ražošanas posmus, kā arī izskatīja eļļas un piedevas molekulu līmenī – kļuva skaidrs, cik dažādi piedevu molekulu uzvedība un mijiedarbība var ietekmēt eļļas kvalitāti un ilgmūžību. Saprotamā veidā tika paskaidrotas atšķirības starp Titanium FST, Magnatec un GTX eļļām. Un, protams, apmācību vadītāji atbildēja uz visiem klientu jautājumiem, tostarp arī par koncerna sadarbību ar autoražotājiem.

 

Nedēļu vēlāk rīkojām semināru ar Bosch. Gatavojoties sezonai, aplūkojām Premium filtru priekšrocības un būtiskākās uzbūves nianses, uzzinājām kā var atšķirt pakaļdarinājumus no Bosch oriģināla. Starp apmācību tēmām bijā arī kvēlsveces, bremžu sistēmas un jaunums Bosch produktu sortimentā – stūres mehānisms ar elektrisko pastiprinātāju. Igors Putra, patiešām zināšanām bagāts speciālists, šķiet, var atbildēt uz visiem ar auto remontu saistītiem jautājumiem, tāpēc diskusijas turpinājās neparasti ilgi.

 

Ja arī vēlaties mācīties kopā ar mums – sekojiet līdzi jaunumiem ADCat sistēmā – tuvāko mēnešu laikā rīkosim daudz un dažādas apmācības.