Valeo produktu klāstā tagad arī dzinēju filtrēšanas produkti!

2019-05-28
Valeo produktu klāstā tagad arī dzinēju filtrēšanas produkti!
Valeo ir automobiļu detaļu un materiālu piegādātājs un dažādu pasaules autoražotāju partneris.

 

Kā tehnoloģiju uzņēmums mēs izstrādājam inovatīvus risinājumus viedai mobilitātei, pievēršoties intuitīvai vadīšanai un CO2 izmešu daudzuma ierobežošanai.

 

Grupas inovāciju stratēģija, kuras mērķis ir samazināt CO₂ emisijas un izstrādāt intuitīvas darbības iespējas, ir devusi iespēju paredzēt jaunās tirgus prasības un dot vēl lielāku stimulu uzņēmuma izaugsmei. Jaunais Valeo ir daudz tehnoloģiskāks, inovatīvāks, dinamiskāks un ienesīgāks.

 

Valeo ir apņēmies mazināt mūsu darbības radīto ietekmi uz apkārtējo vidi. Lai panāktu augstu vides aizsardzības līmeni un novērstu piesārņojumu, mūsu darba instrukcijas balstās uz visstingrākajiem globālajiem standartiem, izvēloties ražošanas procesus, kam ir mazāka ietekme uz vidi, bioloģisko daudzveidību, atkritumu apstrādi un izplatīšanas procesiem.

 

Valeo filtri ir izstrādāti, lai apmierinātu lietotāju vajadzības, vienlaikus panākot atbilstību visstingrākajiem iespējamiem filtrēšanas standartiem.

 

Valeo gaisa filtriem ir jāaptur pat 40 mikronus (40µm) mazas daļiņas, kas atbilst apmēram pusei no cilvēka mata šķērsgriezuma.

 

Valeo jaunie dzinēju filtri ir arī izcili viegli lietojami.

 

Filtru piedāvājuma gaisa komponentes ir viegli nosakāmas pēc zalā iepakojuma. Šāda kodēšana ar krāsām atvieglo krājumu pārvaldību un produktu identificēšanu. Tādējādi tiek arī izcelta produktu numuru viedās sistēmas informācija, kas norādīta uz piecām iepakojuma malām. Šādā veidā visi pēcpārdošanas speciālisti un lietotāji var šos numurus viegli atcerēties.

 

Mēs aicinām Jūs izmēģināt Valeo filtrus visos AD Baltic tīklos un e-veikalā adcat.adbaltic.lv