Tehnisko apmācību maratons

2016-11-01
Tehnisko apmācību maratons
Oktobra sākumā AD Baltic organizēja virkni tehnisko apmācību, kuru laikā klientiem bija lieliska iespēja padziļināt savas zināšanas un uzzināt par jaunumiem tieši no piegādātājiem.

Rudens mums visiem ir ļoti aizņemta sezona. Tas ir laiks, kad klientu aktivitāte palielinās. Oktobra sākumā AD Baltic kopā ar saviem partneriem organizēja virkni tehnisko apmācību, kuru laikā klientiem bija lieliska iespēja padziļināt savas zināšanas un uzzināt par jaunumiem tieši no piegādātājiem.

 

6. oktobrī rīkojām semināru kopā ar SKF. Pārskatījām ūdens sūkņus, gāzu sadales mehānismu, ģeneratora siksnas un gultņus. Harizmātiskais semināra vadītājs Tomasz Ochman dalībniekiem mēģināja pierādīt, ka ne vienmēr detaļas īsa dzīvē ir piegādātāja vaina. Semināra dalībnieki uzsvaru lika uz savlaicīgas un kvalitatīvas informācijas sniegšanu par uzstādīšanu, kā arī pievērsa uzmanību tam, cik svarīgi ir izmantot profesionālus instrumentus.

 

7. oktobrī turpinājām attīstīties kopā ar SACHS.  Kamēr Rīgā valdīja darba dienas burzma, Baltezerā miers, klusums un rudens gleznums palīdzēja izmest no galvas nevajadzīgas domas un koncentrēties uz zināšanu iegūšanu. “Baltvillas” konferenču zālē aicinājām viesi no Vācijas – ZF servisa inženieri Valdemāru Šulcu (Waldemar Shulz), kas mums pastāstīja par vienu no sarežģītākajiem auto mehānismiem – sajūgu. Valdemārs atklāja divmasas spararatu tehniskās īpašības, kopā ar klientiem apskatīja iespējamās kļūdas un to diagnostiku. Liela uzmanība tika pievērsta sajūgam ar nodiluma kompensācijas sistēmu Xtend. Apmācību kvalitāte tika augsti novērtēta, un pēc semināra skanēja aplausi.

 

12. oktobrī AD Baltic klienti tika aicināti apmeklēt divus seminārus – no mūsu piegādātājiem SIDEM un KYB. Dažādi piegādātāji, bet viens mērķis – iznākt no istabas zināšanām bagātinātiem. SIDEM pārstāvis Stijn Vanhoutte dalībniekus iepazīstināja ar zīmola vēsturi, ražošanas īpašībām un uzņēmuma izpētes un izstrādes centra sasniegumiem, pievēršot daudz uzmanības SIDEM īpaša dizaina stūres pirkstam un putekļu gumijai.

 

Iespējams, neviens nemēdz gatavoties apmācībām tikpat nopietni kā Arkadiusz Szuter no KYB Europe – tik daudz demonstrācijas eksponātu mēs līdz tam konferenču zālēs vēl nebijām redzējuši. Ar KYB Ukrainas pārstāvju palīdzību Arkadiusz sniedza ne tikai vispārīgu informāciju par KYB ražotām precēm, bet arī amortizatoru un atsperu konstrukciju analīzi un reālas montāžas instrukcijas noteiktiem atlasītajiem auto modeļiem. Darbā viņš iesaistīja arī pašus semināra dalībniekus, kuriem tā bija reāla prakse.

 

Arī turpmāk AD Baltic turpinās piedāvāt jums bezmaksas iespēju tikties ar jomas profesionāļiem un papildināt savas zināšanas, tādējādi uzlabojot pakalpojumu kvalitāti gala lietotājam.