S-PL starterus un ģeneratorus atradīsiet visā AD Baltic tīklā

2021-05-06
S-PL starterus un ģeneratorus atradīsiet visā AD Baltic tīklā
AS-PL Sp. z o.o. ir Eiropas uzņēmums, kas darbojas transportlīdzekļu detaļu un elektrisko komponentu piegādes jomā.

Uzņēmums tika dibināts Gdaņskā 1992.gadā ar nosaukumu Auto-Starter. Uzņēmums sadarbojas ar rezerves daļu izplatītājiem un vairumtirgotājiem no visas pasaules rezerves daļu tirgū, t.i., transportlīdzekļu rezerves daļu un piederumu izplatīšanā.


Pateicoties ilgtermiņa biznesa attiecībām un pārdošanas tīklam, kas aptver vairāk nekā 100 pasaules valstis, uzņēmums ir viens no vadošajiem transportlīdzekļu elektrisko detaļu un sastāvdaļu piegādātājiem.


Pašlaik uzņēmums piedāvā vairāk nekā 20 000 izstrādājumu, kas atbilst gandrīz 450 000references numuriem, nodrošinot klientiem plašu produktu klāstu, sākot no oriģinālajām detaļām un beidzot ar rezerves daļām, ko piedāvā par konkurētspējīgām cenām. Piedāvājumā ietilpst rezerves daļas un sastāvdaļas vieglajām automašīnām, kravas automašīnām, lauksaimniecības mašīnām, kuģiem, motocikliem un rūpniecības tirgum. Uzņēmuma piedāvātās preces tiek pakļautas stingrām pārbaudes procedūrām un atbilst visaugstākajām prasībām attiecībā uz montāžu un tehniskajiem parametriem.


Uzņēmuma klāsts ir sadalīts trīs produktu līnijās:

  • - piedāvājums, kas paredzēts klientiem, kuri meklē visaugstākās kvalitātes produktus. Tas ietver produktus no pasaules klases OEM ražotājiem, kā arī atlasītos AS zīmola produktus.
  • - vadošā AS zīmola produktu līnija, kas paredzēta klientiem, kuri meklē augstu kvalitāti, uzticamību un konkurētspējīgas cenas.
  • - produktu līnija, kas paredzēta cilvēkiem, kuri meklē kvalitāti par saprātīgu cenu.

 

Visi uzņēmuma piedāvātie ģeneratori un starteri tiek pārbaudīti ar specializētām mašīnām, un testa rezultāti tiek pievienoti piedāvātajiem produktiem.

 

AS-PL starterus un ģeneratorus atradīsiet visā ADBaltic tīklā un interneta veikalā www.adcat.lv