“PARTNER+” programma

2020-07-31
“PARTNER+” programma
Ņemot vērā un reaģējot uz pašreizējo situāciju un grūtībām, ar kurām nākas saskarties automobiļu nozares pārstāvjiem Baltijas valstīs, AD Baltic iepazīstina ar programmu PARTNER +, kuras mērķis ir dot ieguldījumu automobiļu biznesa ķēdes uzturēšanā un stabilizēšanā, kā arī palīdzēt sagatavoties iespējams jauniem izaicinājumiem 2020. gadā.

Dārgais PARTNERI,


Vairāk nekā 30 gadu pastāvēšanas laikā mēs savā komandā esam pulcējuši vairāk nekā 400 profesionāļu un vairāk nekā 30 000 profesionālu klientu, partneru no automobiļu remonta nozares Baltijas valstīs. Pastāvīgā darbā ar profesionāliem PARTNERIEM un pastāvīgiem uzlabojumiem mūsu uzņēmums uzlabo sevi un pielāgojas tirgus vajadzībām, ar to palīdzot attīstīt un uzlabot mūsu PARTNERA- TAVU biznesu. Būdams lielākais privātā kapitāla uzņēmums, kas sniedz B2b pakalpojumus automobiļu remonta profesionāļiem Baltijas valstīs, mēs, labāk nekā jebkurš cits, saprotam mūsdienu problēmas un izaicinājumus.


Vēlēdamies izprast reālo kaitējumu, ko COVID-19 pandēmijas pirmais vilnis ir nodarījis automobiļu remonta tirgum Baltijas valstīs, un ieskicēt iespējamos nākotnes iznākuma scenārijus, mēs esam veikuši vairākus pētījumus un apstrādājuši ļoti daudz datu. Automobiļu remonta nozare ir ļoti cieši saistīta nozare, kurā katrs ķēdes dalībnieks ir vienlīdz svarīgs, neatkarīgi no tā lieluma. Ķēdes traucējumus vai tās nepareizu darbību īsā laikā var sajust visi dalībnieki. Piemērs- BOSCH (ražotājs) ar ieņēmumiem >70 blj. EUR nevarētu ražot (piemēram, ja izejvielas nebūtu pieejamas COVID-19 dēļ) vai ja AD Baltic (izplatītājs) nevarētu organizēt transportu (ja, piemēram, tiktu slēgta valsts robeža), vai ja profesionāla darbnīca (B2b profesionāļi) nedarbotos (ja, piemēram, pandēmijas laikā valdība būtu aizliegusi).Pašreizējās tirgus situācijas izpētes rezultāti parāda, ka, neatkarīgi no uzņēmuma atrašanās vietas vai tā lieluma, visiem COVID-19 vilnis ir devis nopietnu finansiālu triecienu.


Ņemot vērā dotos aspektus un saprotot, ka lielai daļai šī biznesa (automobiļu remonta biznesa) pārstāvju ir grūti saņemt valdības atbalstu, mēs kā apņēmīgs PARTNERIS esam nolēmuši, cik vien iespējams, atbalstīt vietējos biznesus (Lietuva, Latvija, Igaunija) 2020. gada periodā.


“PARTNER +” programma ir veltīta TEV, dārgais PARNERI- lai Tu varētu atgriezties apritē, stiprināt savu biznesu un gatavoties (ja nepieciešams) tam, kas var notikt nākotnē.


 

Ar cieņu

„AD Baltic“ komanda