No 1. janvāra AD International uzsāk darbību Horvātijā

2017-01-03
No 1. janvāra AD International uzsāk darbību Horvātijā
2016.g. 15. novembris. Zagrebā (Horvātijā) uzņēmuma ADI ("Autodistribution International") vadība parakstīja pievienošanas līgumu – no 2017.g. 1. janvāra “CIAK Group” oficiāli maina nosaukumu uz AD ADRIA.

“CIAK Group” piederoši uzņēmumi  “CIAK Auto”, “CIAK Truck”, “CIAK” un “Grioss” arī kļūst par AD ADRIA biedriem. “CIAK Group” uzsāka savu darbību 1994. gadā. 2015. gadā “CIAK” nodarbināja jau vairāk nekā 700 darbinieku, un ir sasniegusi 85 miljonu eiro apgrozījumu. Uzņēmumu grupa nodarbojas ar automobiļu detaļu izplatīšanu gan vieglajiem, gan kravas automobiļiem. “CIAK” ir arī filiāles Serbijā, Slovēnijā un Bosnijā un Hercegovinā.

 

“Visās valstīs mūsu mērķis ir viens – nodrošināt vislabāko iespējamo pakalpojumu gan B2B, gan B2C klientiem,” –  saka “CIAK Group” īpašnieks Ivans Leko. “Pievienojoties ADI ģimenei, mēs uzskatām, ka varam pienācīgi izmantot tās zināšanas un instrumentus –  tas ir tas, kas ir nepieciešams mūsu tālākai spēcīgai izaugsmei. Mēs esam priecīgi, ka atradām uzņēmumu, ar kuru pilnīgi sakrīt pieeja biznesam, un mums ir ambīcijas kļūt par vadošo rezerves daļu izplatītāju reģionā gan vieglo, gan kravas automobiļu tirgū,” – ar nākotnes plāniem dalās I. Leko.

 

ADI prezidents Tomas Volmārs (Thomas Vollmar) saka: “Mēs esam gandarīti, ka mūsu nākotne Horvātijā ir saistīta ar tik profesionālu un dinamisku kompāniju. “CIAK Goup” ir pierādījusi, ka tai ir stabils pamats un nepieciešamās ambīcijas. Nākotne dod daudz iespēju visām iesaistītām pusēm; ADI un CIAK komandas, piegādātāji, klienti un arī citi izplatītāji kaimiņvalstīs redzēs ieguvumus no šīs partnerības.”