NARVA motorizēto transportlīdzekļu spuldzes

2013-08-13
NARVA motorizēto transportlīdzekļu spuldzes
NARVA motorizēto transportlīdzekļu lampas – kvalitāte un uzticamība

Turpmāk visās AD Baltic filiālēs meklējiet NARVA motorizēto transportlīdzekļu spuldzes!

 

Narva piedāvā plašu ražojumu sortimentu, kas apmierina speciālistu vajadzības visā pasaulē.


• NARVA pieredze apgaismošanas jomā – vairāk nekā 60 gadu
• Visa ražošanas procesa laikā tiek veiktas vispusīgas ražojumu pārbaudes
• Nepārtraukti tiek pārbaudīta ikvienas spuldzes kvalitāte
• Tiek pārbaudīta ražojumu atbilstība prasībām un starptautiskie sertifikācijas procesi, ieskaitot ISO/TS 16949, DIN EN ISO 14001, ECE 37 standartus
• Pastāvīgi notiek investēšana ražojumu uzlabošanā un jaunu procesu izveidē

 

NARVA ražojumu un ražošanas procesu kvalitāte tiek regulāri kontrolēta. NARVA ražojumi atbilst EEK* (Eiropas Ekonomikas komisijas) noteikumiem un citām juridiskajām prasībām. NARVA ražošanas, mārketinga un loģistikas procesi tiek kontrolēti pēc starptautisko ISO** tehnisko standartu prasībām. EEK ir sagatavojusi automašīnu rūpniecībai un tās piegādātājiem paredzētas starptautiskas rekomendācijas, tādā veidā tiecoties samazināt šķēršļus tirdzniecībai un palielināt satiksmes drošību. Ražojumus, kuri neatbilst EEK noteikumiem, Eiropā pārdot nedrīkst. NARVA ražojumi atbilst EEK noteikumiem Nr. 37 un 99, kuros sniegtas rekomendācijas par kvēldiega spuldzēm, tai skaitā izmēriem, gaismas plūsmu un jaudu. Atbilstība  ISO/TS 16949 standartam ir pierādījums tam, ka drošība un stabilitāte NARVA ražošanas, mārketinga un loģistikas procesos ir spēcīgi integrētas.

 

Visus NARVA apgaismošanas risinājumus raksturo vairāk nekā 60 gadus ilga praktiskā pieredze. Lai uzlabotu un saglabātu ražojumu kvalitāti, NARVA veic pastāvīgas automašīnu apgaismošanas izstrādājumu pārbaudes. Visu kvalitātes prasību ievērošana garantē NARVA ražojumu uzticamību.

Ieskatieties arī šeit: