Meistaru līgas 2019 fināls Latvijā

2020-01-21
Meistaru līgas 2019 fināls Latvijā
Pirmie uzvarētāji tika izlozēti Latvijā.

Pēc Jaungada brīvdienām AD Baltic komanda atgriezās darbā un uzreiz ķērās pie Meistaru līgas 2019 fināla maratona. Pēc gandrīz pusi gada ilgušās kampaņas bija atlicis vispatīkamākais un vissvarīgākais uzdevums — noteikt stratēģiski nozīmīgo autodetaļu ražotāju Delphi un Bosch lielo balvu ieguvējus.


Pirmie uzvarētāji tika izlozēti Latvijā. 7. janvārī radošā komanda ieradās AD Baltic galvenajā klientu apkalpošanas centrā Rīgā, lai uzstādītu TV studiju. Drīz pēc tam ieradās arī slavenais TV raidījumu vadītājs Pauls Timrots, lai ieslēgtu loterijas iekārtu, kas bija īpaši izstrādāta Meistaru līgas vajadzībām, kā arī lai noorganizētu īstu loterijas šovu kopā ar AD Baltic direktoru Latvijā Nikolaju Želņinu un Estravel pārstāvi Kristīni Veizāni.

 

 

No sākuma mēs noskaidrojām, kurš ir laimējis Estravel ceļojumu čeku 3000 eiro vērtībā, ko piedāvāja Delphi Technologies. Laimīgo pasūtījumu, kurā bija vairākas Delphi detaļas, bija izdarījis Autofans autocentrs Jelgavā.


 

Tas ir milzīgs autoremonta uzņēmums, kas pārdot rezerves detaļas un sniedz remonta pakalpojumus. Uzņēmuma pārstāvis teica, ka viņiem uzreiz bija radusies interese par Meistaru līgas kampaņu un ka viņi bija mēģinājuši pasūtīt pēc iespējas vairāk kampaņas detaļu. Lai gan uzņēmumam nebija paveicies laimēt ceļojumus par mazāku summu, kas tika piešķirti katru mēnesi, tomēr 5 mēnešu kampaņas laikā Autofans bija nopelnījis diezgan daudz AD naudas un pasūtījis Delphi produktus veselas 35 reizes. Un viens no šiem pasūtījumiem, kas šķita diezgan parasts un ietvēra Delphi bremžu diskus un klučus par mazāk nekā 60 eiro, izrādījās īpaši veiksmīgs, ļaujot saņemt 3000 eiro vērto ceļojumu uz jebkuru pasaules vietu pēc laimētāja izvēles.

 

Pavisam drīz mēs jau atkal griezām laimes ratu un uzzinājām, ka viens no mazajiem partneriem dosies īpašajā ceļojumā kopā ar Bosch. Jā, viens no AD Baltic vismazākajiem partneriem Viktars Pjatrovs, kura Baltkrievijas individuālajā uzņēmumā Daugavpilī ir tikai viens pacēlājs, laimēja vislielāko Meistaru līgas 2019 balvu — ceļojumu uz Ķīnu! Savā uzņēmumā Viktars ir gan direktors, gan darbinieks. Tā ir pavisam neliela remontdarbnīca, kas darbojas garāžā. Lai gan partneris ir mazs, tomēr partnerība ir patiešām pamatīga. Viktars regulāri veic pasūtījumus no AD Baltic un kampaņas laikā bija 29 reizes pasūtījis Bosch produktus. Uzvarējušais pasūtījums bija diezgan mazs. Viktars mainīja Toyota Corolla dzinēja eļļu kādam klientam un pasūtīja gan eļļu, gan filtrus. Izdarot pasūtījumu AD Baltic, viņš izvēlējās Bosch eļļu un gaisa filtrus, un šis vien 14 eiro lielais ieguldījums viņam ir neticami atmaksājies. Tagad Viktaram ir tikai jāizvēlas draugs vai draudzene, ar ko kopā doties uz Ķīnu.

 

 

Šīs lieliskās balvas vēlreiz pierāda to, ka visi partneri AD Baltic komandai ir ļoti svarīgi. Gan lieliem, gan arī vismazākajiem partneriem ir reāla iespēja laimēt vislielākās balvas. Tāpēc mēs vienmēr aicinām jūs pievērst uzmanību AD Baltic kampaņām, jo to ir un būs aizvien vairāk. Apsveicam uzvarētājus!


Aicinām jūs noskatīties svinību video šeit: