Meistaru līga

2019-01-09
Meistaru līga
Esiet sveicināti Meistaru līgā Oktobra beigās uzsākta dāvanu kampaņa Meistaru līga, kas ieinteresējusi daudzus AD Baltic klientus. Tas viss ir saprotams, jo piedāvātās balvas un dāvanas ir lieliskas, un, lai tās iegūtu, nav īpaši jāpiepūlas. Ir jāpasūta preces, kas ir atzīmētas ar simbolu “Akcija”.

Esiet sveicināti Meistaru līgā

Oktobra beigās uzsākta dāvanu kampaņa Meistaru līga, kas ieinteresējusi daudzus AD Baltic klientus. Tas viss ir saprotams, jo piedāvātās balvas un dāvanas ir lieliskas, un, lai tās iegūtu, nav īpaši jāpiepūlas. Ir jāpasūta preces, kas ir atzīmētas ar simbolu “Akcija”. Drīzumā jūs saņemsiet AD punktus — uzkrājiet tos tik daudz, cik iespējams, sasniedziet ceturto pakāpi un iegūstiet kampaņas balvas! Saņemt informāciju par jau sakrātajiem punktiem un to, cik daudz vēl jākrāj, var vienkārši pievienojoties AD Baltic e-veikalam ADCAT un noklikšķinot uz Meistaru līgas banera. Atvērsies jūsu personīgais Meistaru līgas profils, kurā redzēsiet savus sasniegumus, jums noteiktos mērķus un balvas, kuras varat saņemt.

Četras pakāpes un daudz balvu


Izvēloties un pasūtot akcijas preces, jūs uzkrājat punktus. Jo vairāk punktu jūs uzkrāsiet, jo ātrāk tiksiet novirzīti nākamajā pakāpē un vairāk balvu iegūsiet.

 

Pirmā pakāpe — viena no iecienītākajām


Vairākums AD Baltic klientu gaidīja šo balvu, jo to lietderību, iespējams, neapšaubīja neviens. Protams, galu galā uzņēmējdarbībā nav tik daudz lietu, kas ir jaukākas par naudu? Jūs droši vien esat pamanījuši, ka e-veikala ADCAT ekrāna augšpusē, pa labi, gaišzilā lodziņā ir parādījusies jauna informācija “AD naudas atlikums” — šeit vienmēr varēsiet redzēt AD naudu, ko esat nopelnījuši un kuru varēsiet tērēt, pasūtot preces no AD Baltic. Novembrī pirmo pakāpi sasniedza gandrīz 200 klientu: vairāk nekā 100 no Lietuvas un apmēram pa 50 no Latvijas un Igaunijas. Lielākā laimētā naudas summa ir apmēram 500 eiro, mazākā — 9,10 eiro. Klienti vidēji saņēma aptuveni pa 50 eiro. Kopējā laimesta summa ir gandrīz 10 tūkstoši eiro AD naudā. Tas ir diezgan daudz, bet mēs ceram, ka decembrī laimesta ieguvēju skaits palielināsies, jo pēc pirmā mēneša AD Baltic ņēma vērā klientu komentārus par grūti pārvaramām pakāpēm. Tāpēc tika sagatavots jauns visu pakāpju aprēķins, izmantojot rūpīgāku klientu vērtēšanas metodoloģiju, un izvirzīti jauni mērķi. Pēc šīm izmaiņām vienai trešdaļai klientu mērķi ir kļuvuši mazāki un vieglāk sasniedzami. Pārliecinieties, vai ir mainījušies jums noteiktie mērķi?

 

Otrajā pakāpē tiek dāvināti čempionu apģērbi


Novembra mēnesī AD Baltic klienti ir nopelnījuši aptuveni 60 CASTROL džemperus un krekliņus, kas paredzēti sponsorējamai F-1 komandai. Apmēram 25 apģērbi palika Lietuvā un vairāki tika nosūtīti uz Latviju un Igauniju. Apsveicam! Kā arī paziņojam, ka decembra beigās visiem AD Baltic klientiem tika pārrēķināti arī otrās pakāpes mērķi, dažiem tika atjaunotas arī balvas.Pārbaudiet, kas notiek jūsu izveidotajā kontā.

 

 

Tiem, kuri sasnieguši trešo pakāpi, pienākas iPhone


Jā! Pirmie četri pavisam jauni, mirdzoši un grezni viedtālruņi jau ceļo pie saviem saimniekiem. Trīs viedtālruņi paliek Lietuvā — ceļo uz Ukmerģi, Skodu un Kauņu, bet ceturtais — uz Latvijas galvaspilsētu Rīgu. Apsveicam laimētājus, bet Igaunijai ir jāsaņemas un jāatjauno līdzsvars!

 

Ceturtā pakāpe un lielā balva


Spēles galvenā balva ceļojums uz 1. FORMULAS sporta auto bāzi Renault centrā un automašīna RENAULT CLIO. Šobrīd Latvijā automašīnas loterija īslaicīgi nedarbojas tehnisko problēmu dēļ, bet pavisam drīz sekot sīkāka informācija par akcijas gaitu.

 

 

 

 

Kā jums veicās novembra mēnesī

 

Novembra rezultāti jau ir aprēķināti un nosūtīti klientiem e-pastā. Daži klienti par viņu rezultātiem tika informēti, izmantojot īsziņu. Kad esat ieguvis AD balvu, Jūs to atradīsiet, pierakstoties savā kontā. Ja esat vinnējuši balvu, Jūs to redzēsiet savā ADcat profilā. Ja šoreiz neesat tikuši pie balvas, nesatraucies – spēle turpinās!