KAVO, uzvarētājs pēcpārdošanas tirgū, nominēts uz “Business Success Award” balvu Nīderlandē

2016-11-16
KAVO, uzvarētājs pēcpārdošanas tirgū, nominēts uz “Business Success Award” balvu Nīderlandē
Pēc ilgiem pētījumiem “Business Success Award”* balvas komiteja atzina KAVO par uzvarētāju "pēcpārdošanas" kategorijā.

Komiteja augsti novērtēja Āzijas auto detaļu speciālistu no Holandes: "Kavo ir neapšaubāmi vadošais uzņēmums, kas izaudzis par nozīmīgu tirgus spēlētāju. Entuziasms, tieksme pēc inovācijām, pārdrošība un vīzija, kā arī 100% fokuss uz klientiem padara Kavo par uzvarētāju savā tirgū."

 

Šogad Kavo nosvinēja savu 30 gadu jubileju, un uztver šo balvu kā atzinību par paveikto darbu. Kopš tā dibināšanas, uzņēmums kļuva par svarīgu spēlētāju auto pēcpārdošanas tirgū, ar vairāk nekā 30 produktu līnijām un klientiem vairāk nekā 55 valstīs.

 

Komiteja par Kavo : "Kavo ir vairāk nekā vienkārši detaļas. Ierodoties uzņēmumā, to var redzēt un sajust. Viss ir tā kā tam vajag būt – personāls, atmosfēra, interjera dizains, produkti. Viss, ko jūs redzat, ir nevainojams. Uzņēmums izceļas ar savām plašām zināšanām, bagātu produktu klāstu un uzmanību klientu apkalpošanas kvalitātei. Klienti zina, ka Kavo ir elastīgs un uzticams partneris, kurš vienmēr cenšas ieteikt viņiem labāko risinājumu".

-------

*“Nationale Business Succes Award Instituut” komiteja katru gadu izpētē vairākas nozares Nīderlandē un apbalvo labākos spēlētājus katrā kategorijā.