Jaunums Eiropas tirgū: Laufenn riepas

2016-04-11
Jaunums Eiropas tirgū: Laufenn riepas
Jauns HANKOOK TIRE uzņēmuma riepu zīmols jau pieejams AD BALTIC sortimentā.

Hankook Tire uzņēmuma Laufenn zīmols rāda ātru izaugsmi pirmajā pārdošanas gadā. Pēc Laufenn zīmola atkāšanas ASV 2014.gada novembrī, Hankook Tire, viens no vadošajiem un visstraujāk augošajiem riepu uzņēmumiem pasaulē, paziņoja, ka Laufenn zīmols ir pārsniedzis tirgus izaugsmes prognozes savā pirmajā gadā. Šis zīmols, kas piedāvā piecus unikālus riepu modeļus, šogad tika ieviests Eiropas tirgū. 
Laufenn zīmols piedāvā plašu produktu klāstu patērētājiem, kuri meklē labu cenu, kvalitāti un stilu.

 

"Hankook ir apņēmusies apmierināt dažādu autovadītāju vajadzības, nodrošinot izcilu tehnoloģiju un braukšanas pieredzi mūsu klientiem," teica Mr Hee Se Ahns, Hankook Tire America Corp. prezidents.  "Laufenn zīmols apvieno izdevīgumu un pamatvērtības, izcilu sniegumu un stilu, tāpēc rādījis stabilu izaugsmi savā pirmajā gadā augsti konkurējošajā riepu tirgū."

 

AD Baltic vasaras sezonas riepu klāstā ir pieejami šādi modeļi:

  • S FIT EQ – Ultra-high performance vasaras riepas nodrošina lielisku vadāmību un saķeri jebkuros braukšanas apstākļos autovadītājiem, kuri vēlas izcilu veiktspēju un braukšanas komfortu.
  • G FIT EQ – High performance vasaras riepas nodrošina iespaidīgu vadāmību dažādos braukšanas apstākļos kā arī ilgu protektora dzīvi.