Jaunums AD Baltic klāstā: Mecarm sajūga komplekti

2016-07-08
Jaunums AD Baltic klāstā: Mecarm sajūga komplekti
AD Baltic uzsāk itāļu zīmola Mecarm tirdzniecību

Plašs produkcijas klāsts, kurš tiek izstrādāts un ražots Itālijā, investīcijas inovācijās un tehnoloģijās, efektīva loģistika – tās visas ir Mecarm zīmola stiprās puses.

 

“Mēs izstrādājam un ražojam produktus rūpnīcā Itālijā, kas atrodas Kazertas pilsētā." Tā sākās Mecarm direktora Paskāla Eriko stāsts. Kompānija specializējas sajūga daļu ražošanā: sajūga sistēmas, komplekti un atsevišķas detaļas, sajūga grozi, diski un gultņi. Pirms ražošanas uzsākšanas, uzņēmums 15 gadus nodarbojās ar produktu izstrādi. Uzņēmumā strādā 80 darbinieki, ražošanas platība ir 6 000 kvadrātmetri, biroja telpas – aptuveni 600 kvadrātmetri. Eriko turpina: "Ne tikai visa mūsu produkcija ir ražota Itālijā, bet arī iekārtas, ar kuru palīdzību tā tiek ražota, pieder Mecarm zīmolam. Tā, protams, ir mūsu konkurētspējīgā priekšrocība. Mēs varam piedāvāt jaunus produktus īsākos ražošanas termiņos  – līdz 20 dienām.” Uzņēmuma spēks ir tā plašā pieredze darbā ar augsti kvalificētiem speciālistiem un ražošanas tehnoloģijām.

 

 

Pētījumi turpinās

Ieguldījumi pētniecībā un produkcijas attīstībā sastāda aptuveni 5% no kopējā apgrozījuma. Šis skaitlis ir milzīgs un norāda uz Itālijas uzņēmuma apņemšanos nepārtraukti attīstīties. Īpašu uzmanību Mecarm pievērš arī kvalitātes kontrolei. Testēšanas process ir integrēts ražošanā, kas ļauj pārbaudīt 100% visus produktus.

 

Ātrs serviss un efektīva loģistika

Pasūtījumu apstrādes laiks ir samazināts līdz minimumam, un noliktava vienlaicīgi var glabāt vairāk nekā 50000 sajūgu komplektus. “Mecarm loģistikas stratēģija ļauj uzņēmumam veiksmīgi konkurēt ne tikai savā teritorijā, bet arī pastāvīgi augošajā un prasīgajā tirgū, kura spēlētāji  pašlaik cenšas samazināt krājumus. Mūsu stratēģija ir citāda, bet mēs esam pārliecināti, ka tā ir veiksmīga.”  – apgalvo Eriko.

 

Mecarm zīmols ir pieejams tiešsaistē – TecDoc un Inforicambi katalogos var atrast informāciju par zīmola plašo produktu sortimentu. Mecarm mājas lapā ir pieejams elektroniskais katalogs, kurā var uzzināt visu par produktu pielietojumu.