Izvēlies kvalitatīvus un drošus BUDWEG bremžu suportus

2020-02-18
Izvēlies kvalitatīvus un drošus BUDWEG bremžu suportus
„AD Baltic“  paziņo, ka plašajam produktu klāstam ir pievienoti Budweg suporti un to rezerves daļas.

Vadošā pozīcija Eiropā


Ja meklējat ko īpašu, Budweg Caliper ir īstā vieta. Šis uzņēmums piedāvā vairāk nekā 4000 suportu un 2400 rezerves detaļu, kas veido plašāko bremžu suportu un rezerves detaļu klāstu Eiropā. Tajā ir viss, sākot no rokas bremžu suportiem un beidzot ar elektrisko stāvbremžu suportiem. Jūs noteikti atradīsiet to, ko meklējat, jo Budweg Caliper piedāvā detaļas 98 % Eiropas automašīnu.


Kvalitatīvi produkti, kas pārsniedz standartus


Budweg Caliper dara vairāk, nekā tiek gaidīts vai prasīts. Jo no bremžu suportiem var būt atkarīga dzīvība. Un šajā ziņā Budweg Caliper uz kompromisiem neiet. Tas tik ļoti uzticas saviem produktiem, ka pārkāpj senās tradīcijas un pagarina pēc 2019. gada 1. aprīļa* uzstādīto bremžu suportu garantiju līdz 5 gadiem.


Stingra kvalitātes kontrole


Pirms Budweg suporti tiek piegādāti klientiem, tiem tiek veiktas visstingrākās kvalitātes pārbaudes. Jo nekas nav svarīgāks kā droši un uzticami produkti. Tāpēc Budweg Caliper ir sertificēts atbilstoši ISO 9001, un tas pastāvīgi uztur un uzlabo savas kvalitātes nodrošināšanas procedūras. Jo drošība ir pirmajā vietā.


Balstīts uz pamatīgām vērtībām


Budweg Caliper pieder viena no jaunākajām un modernākajām ražotnēm Eiropā, tomēr tā pamatā ir pārbaudītas vērtības. Jau vairāk nekā 40 gadus šis uzņēmums ir attīstījis un uzkrājis unikālas specializētās zināšanas. Jo tur strādā tikai speciālisti, kas ražo bremžu suportus, kuru kvalitāte bieži pārsniedz oriģinālo detaļu kvalitāti. Budweg Caliper strādā tikai ar bremžu suportiem.


Meklējiet visos “AD Baltic” tīklos un www.adcat.adbaltic.lv