Intact akumulatori — labākā izvēle motocikliem

2020-04-05
Intact akumulatori — labākā izvēle motocikliem
AD Baltic ar prieku paziņo, ka mūsu produktu klāstā tagad ir iekļauti arī Intact — kvalitatīvu motociklu un citu mazo iekārtu ražotāja — akumulatori.

Intact ir labi zināms zīmols Vācijā, kam, iespējams, ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība un izcils pielietojuma diapazons.


Intact akumulatoru veidi:


  • Classic — sauslādēts skābes akumulators. 6V un 12V, uzticama palaides jauda un izcila cena. Veicot regulāru apkopi, ilgs darbības laiks.

  • AGM — sauslādēts skābes akumulators. Sezonālai un īstermiņa lietošanai. Izcila palaides jauda pat tad, ja akumulators ir tikai daļēji uzlādēts.

  • SLA — hermētisks AGM akumulators. Gatavs izmantošanai. Sezonālai un īstermiņa lietošanai. Mazāka jutība pret vibrācijām. Tā kā elektrolīti tiek absorbēti stikla šķiedras paklājā, akumulatoru var uzstādīt pat pozīcijā, kas nav horizontāla.

  • GEL — pildīts ar elektrolītu gēlā. Gatavs izmantošanai. Sezonālai lietošanai. Par 30 % lielāka jauda nekā parastiem tāda paša izmēra akumulatoriem. Spējīgs izturēt vairāk uzlādes reižu nekā AGM un SLA akumulatori.