Iespaidi no šī gada ADI Summ!t pasākuma

2016-05-24
Iespaidi no šī gada ADI Summ!t pasākuma
AD International ikgadējais samits apkopo panākumus un apbalvo gada piegādātājus.

20.-21. aprīlī Beļģijā, Mehelenas pilsētā notika ADI Summ!t, kas katru gadu saved kopā ne tikai AD partnerus no 35 pasaules valstīm, bet arī mūsu biznesa partnerus un piegādātājus. Pasākuma misija ir pārskatīt un apkopot AD International paveikto darbu, dalīties ar vērtīgiem padomiem un veidot spēcīgāku saikni starp visiem ADI partneriem un piegādātājiem.

 

Pasākuma viesus sveicināja ADI prezidents Tomass Volmārs (Thomas Vollmar). Īpašais viesis samitā bija arī slavens žurnālists, provokatīvo grāmatu par evolūciju, ģenētiku un sabiedrību autors Mets Ridlejs (Matt Ridley). Viņš apgalvo, ka cilvēku spēja strādāt kopā uz kopējiem mērķiem joprojām dod mums bieži nenovērtētas, bet milzīgas spējas pārmaiņām un sociālajam progresam. Ridleja kungs novēlēja AD partneriem sadarboties un šīs spējas izmantot veiksmīgai attīstībai. Šķiet, ka M. Ridleja vārdi bija sadzirdēti, jo tika oficiāli paziņots, kā ADI rindas paplašinās, grupai pievienojoties jaunajam partnerim Dānijā (AD Denmark).

 

ADI Summ!t pasākuma laikā notika tikšanās ar piegādātājiem, tāpēc tā bija lieliska iespēja apspriest aktuālus jautājumus un nākotnes plānus aci pret aci. Kā katru gadu, tika organizēta arī piegādātāju apbalvošana. Šogad Auto rezerves daļu nozares profesionāla balva tika pasniegta Havjeram Rodrigo (Javier Rodrigo) no TRW uzņēmuma, savukārt par Gada piegādātāju tika atzīts NISSENS. Šīs balvas ir visu ADI partneru kopīgais vērtējums un pateicība par kvalitāti un profesionālo darbu.

 

“AD Baltic ir ko svinēt, bet arī ir kur attīstīties. AD Baltic neatpaliek no jaunajām tehnoloģijām, nepārtraukti uzlabojot pasūtījumu sistēmu ADCat. Mēs cenšamies, lai klientiem būtu vieglāk un ērtāk izmantot sistēmu, lai viņi varētu pasūtīt nepieciešamās detaļas tikai ar dažiem pogu klikšķiem. Mēs arī piešķiram lielu nozīmi klientu apkalpošanai, produktu piegādei un piedāvāto preču kvalitātei. AD Baltic turpinās pilnveidoties visas šīs jomās un centīsies palikt par uzticamu partneri mūsu klientiem,” – prioritātes nosaka no ADI Summ!t pasākuma atgriezušais AD Baltic komercdirektors Marius Karanauskas.