Hankook Akumulatori ir Atpakaļ

2023-06-29
Hankook Akumulatori ir Atpakaļ
Hankook Tire & Technology savā Energy Solution (ES) galvenajā mītnē Frankfurtē ir nodibinājusi jaunu meitasuzņēmumu Hankook & Company ES, lai paātrinātu uzņēmuma akumulatoru biznesu dinamiskajā Eiropas tirgū.

Uzņēmums ir izvēlējies Frankfurti kā stratēģisku vietu, jo pilsēta ir nozīmīgs Eiropas dzelzceļa un pasaules gaisa transporta mezgls. Izmantojot šo loģistikas priekšrocību, Hankook vēlas izveidot efektīvu piegādes ķēdi saviem augstākās kvalitātes akumulatoriem un paplašināt savu uzņēmējdarbību Eiropā. Kopš 2019. gada uzņēmumam ir birojs Frankfurtē.


Hankook & Company meitas uzņēmums Hankook Tire cita starpā piegādā oriģinālās riepas Vācijas augstākās klases automobiļu ražotājiem, piemēram, Audi, BMW, Mercedes-Benz un Porsche, un fiksē ievērojamu izaugsmi Eiropas tirgū - holdinga uzņēmums sagaida sinerģijas efektus ar jauns meitas uzņēmums.


Hankook & Company ES piegādās plašu Hankook zīmola enerģijas uzglabāšanas sistēmu klāstu. Portfelis ietver AGM (absorbent Glass Mat), EFB (Enhanced Flooded Battery) un MF (Maintenance Free) akumulatorus, kas atbilst augstajām automobiļu nozares prasībām. Hankook AGM akumulatori piedāvā vislabāko cenas un vērtības attiecību start-stop un premium klases transportlīdzekļiem. Hankook EFB akumulatoriem ir uzlabota MF tehnoloģija, kas ir ideāli piemērota sākuma līmeņa start-stop transportlīdzekļiem. Turklāt jaunie Hankook MF akumulatori nodrošina pastāvīgu enerģijas piegādi jebkuros laika apstākļos, lai nodrošinātu vislabāko braukšanas veiktspēju. Visi trīs produkti ir aprīkoti arī ar progresīvo X-Frame tehnoloģiju, kas palielina izturību un uzlabo dzinēja iedarbināšanas veiktspēju.


Kopš MF akumulatora laišanas tirgū 1982. gadā Hankook & Company ES biznesa galvenais birojs ir nepārtraukti paplašinājis savu pētniecību un attīstību. 2005. gadā uzņēmums bija pirmais Korejā, kas laida klajā AGM akumulatoru start-stop sistēmai. Hankook & Company ir trīs ražotnes, kā arī pētniecības un attīstības centrs, un tas apgādā aptuveni 450 klientus 100 valstīs, izmantojot četras globālās tirdzniecības vietas ASV, Āzijā un Eiropā.


AD Balti ar lepnumu piedāvā jums atjaunotu Hankook akumulatoru izvēli pēc vairāku gadu pārtraukuma. Atverot jaunu loģistikas centru un filiāli Frankfurtē, Hankook tirgū ienāk atjaunots, ar skaidru zīmola politiku un ambicioziem attīstības mērķiem Eiropā. Mēs redzam šo akumulatoru nepieciešamību un potenciālu Baltijas valstīs, un sagaidām ambiciozus rezultātus.


Lai iegūtu papildus informāciju par šo speciālo piedāvājumu, lūdzu sazinieties ar mums pa telefonu +37167870112 (I–V, 8.00–18.00) vai e-pastu palidziba@adbaltic.lv.