EUROL piedāvā “Bag in Box”

2020-07-24
EUROL piedāvā “Bag in Box”
Eurol piedāvā jaunumu — 20 litru “Bag in box”. Šis jaunais iepakojums ir viegli ietilpināms Eurol autodarbnīcu plauktā, kas paredzēts 12 x 20 litru uzglabāšanai. Pateicoties “Bag in box” sistēmai, Eurol ikvienai autodarbnīcai spēj piedāvāt ērtumu lietošanā, ilgtspēju un profesionalitāti.

“Bag in box” sistēma sastāv no plastmasas maisa ar krānu, kas ievietots pārstrādājamā, izturīgā kartona kastē ar rokturiem. Hermētiski noslēgtais iepakojums ļauj šķidrumam izplūst no “Bag in box” ar nepārtrauktu plūsmu.


Viegli lietot


Maarten Gerritsen, Eurol starptautiskās tirdzniecības vadītājs: “Mēs piedāvājam “Bag in box” kā papildu iepakojuma variantu 19 produktiem, tostarp dzinēju eļļām, dzesēšanas šķidrumiem un hidrauliskām eļļām, kas cita starpā paredzētas automašīnām, kravas automobiļiem, rūpnieciskai izmantošanai un zemes darbiem. Jau labi zināmā Eurol 20 litru kanna joprojām ir pieejama kā viens no iepakojuma variantiem, lai autodarbnīcu īpašniekiem būtu izvēles iespējas. Abi iepakojuma varianti ir viegli ietilpināmi Eurol autodarbnīcu plauktā, kas paredzēts 12 x 20 litru uzglabāšanai. Patiešām lielisks piedāvājums!”


Ilgtspējīgs


Eurol “Bag in box” ir par 89 % mazāk plastmasas nekā plastmasas kannā. Arī atkritumu daudzums ir ticis samazināts par 90 %. Pēc izmantošanas kartona kasti un plastmasas maisu ir iespējams likvidēt atsevišķi. “Bag in box” kartona kaste ir 100 % pārstrādājama. Tāpēc Eurol “Bag in box” iepakojums ir uz nākotni vērsts risinājums, kas piemērots ikvienai autodarbnīcai.


Meklējiet jaunos EUROL smērvielu iepakojumus visā AD Baltic tīklā!