ESEN SKV skābekļa zondes

2018-10-02
ESEN SKV skābekļa zondes
Mūsu sadarbības partneri ESEN SKV piedāvā skābekļa zondes jeb lambda devēju.

ESEN SKV skābekļa zondes


Kopš pagājušā gadsimta 80. gadu beigām, lielākā daļa automobiļu ražotāju sāka izmantot skābekļa zondes. Šo nelielo, bet ļoti nozīmīgo detaļu mēdz dēvēt arī par skābekļa sensoru, O2 devēju vai lambda devēju. Kopš ražotāji sāka tirgū piedāvāt automobiļus ar katalītisko izplūdes gāzu neitralizatoru, radās nepieciešamība pēc skābekļa zondes. Parastajiem katalizatoriem ir jānodrošina optimāla kamerā iesmidzināmā skābekļa un degvielas maisījuma attiecība, pretējā gadījumā katalizatora spēja oksidēt kaitīgos piemaisījumus būs nepietiekama un īslaicīga. Optimāla degvielas un gaisa attiecība, kura nodrošina maisījuma maksimālu sadegšanu ir 14,7:1. Skābekļa zonde ir paredzēta, lai palīdzētu automašīnu elektroniskajām motora vadības sistēmām (Engine Control Unit jeb ECU) saglabāt šo attiecību. Atkarībā no skābekļa daudzuma degvielā zondes devējs nosūta attiecīgu sprieguma vērtību, savukārt ECU pielāgo maisījuma sastāvu, mainot cilindros iesmidzināmās degvielas daudzumu.

Pašlaik tirgū ir pieejamas divu veidu skābekļa zondes:


Universālās — pielāgojamas plašam automašīnu klāstam. Lai pareizi izvēlētos skābekļa zondi, jums ir jāzina kāds automašīnā ir zondes savienojums, iepriekšējās zondes kontaktu skaits, vada garums un citi parametri, kas realitātē var nozīmēt ilgāku vada uzstādīšanas laiku, un pastāv iespēja zondi pievienot nepareizam vadam, kā rezultātā tā nedarbosies pareizi. Ieteicamais skābekļa zondes nomaiņas intervāls ir aptuveni pēc katriem 160 000 km nobraukuma.


Tiešā pieslēgšana (Direct Fit) — piemērotas konkrētam automašīnas modelim un motoram. Tās var izmantot plašam konkrētu automobiļu klāstam, un tās izvēlas pēc automobiļa ražotāja un motora parametriem. Šī skābekļa zonde atbilst visiem vajadzīgajiem parametriem, un pēc vecās zondes atvienošanas jauno zondi var pievienot pie tās oriģinālā savienojuma, kas jau ir savienots ar devēju. Ieteicamais nomaiņas intervāls atkarībā no konkrētās skābekļa zondes ir aptuveni pēc katriem 240 000 km nobraukuma.

Universālās skābekļa zondes joprojām ir populāras, kas saistīts ar autovadītāju ieradumiem un maldīgu uzskatu, ka tiešās pieslēgšanas zondes ir dārgākas. Tāpēc mēs vēlamies tirgū piedāvāt vienkāršu, laiku un naudu taupošu risinājumu: ESEN SKV Direct Fit zondi. Mūsu piegādātājs ESEN SKV piedāvā plašu tiešās pieslēgšanas skābekļa zonžu klāstu, kurā jūs atradīsiet zondes visu populārāko marku automašīnām un modeļiem.


Populārāko tiešās pieslēgšanas skābekļa zonžu piedāvājums:


Skābekļa zondes kods

Automobiļu markas grupa

09SKV038

VAG grupas transportlīdzekļi

09SKV045

VAG grupas transportlīdzekļi

09SKV035

Francijā ražotās automašīnas

09SKV073

OPEL markas transportlīdzekļi

09SKV048

Transportlīdzekļi ar FORD dzinējiem

09SKV029

VAG grupas transportlīdzekļi

09SKV056

NISSAN markas transportlīdzekļi

09SKV001

MAZDA/NISSAN markas transportlīdzekļi

09SKV057

BMW markas transportlīdzekļi