Darbs karantīnas laikā

2021-10-21
Darbs karantīnas laikā
Reaģējot uz pandēmijas pasliktināšanos un stingras karantīnas ieviešanu, mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu nepārtrauktu un drošu piegādes ķēdes darbību.

Cienījamie partneri!

reaģējot uz pandēmijas pasliktināšanos un stingras karantīnas ieviešanu, mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu nepārtrauktu un drošu piegādes ķēdes darbību.

Automašīnas ir viens no drošākajiem pārvietošanās līdzekļiem karantīnas laikā. Remonts neizbēgami būs vajadzīgs gan privātajām, gan īpašām vajadzībām (policija, militārpersonas, ātrā palīdzība, ugunsdzēsības brigādes vai pārtikas preces).

Mēs arī apzināmies, ka situācija pasliktinās sarežģitājā laikā, kad ir būtiski sagatavot automašīnu ziemas sezonai. Mēs veicam visus pasākumus, lai netiek ietekmēta automašīnu apkope un drošība, kā arī jūsu un mūsu darbinieki.


GALVENĀ INFORMĀCIJA:

Darba stundas - nemainīsies (par turpmākajām izmaiņām informēsim atkarībā no situācijas).

Preču pasūtīšana ir iespējama tikai AD CAT katalogā vai pa tālruni.

Preču izņemšana. Pasūtījuma saņemšana ir iespējama tikai mūsu uzņēmuma preču izsniegšanas punktos (klienti netiks ielaisti noliktavā). Preces var piegādāt arī mūsu šoferi.

Samaksa par precēm. Vēlamies jūs informēt, ka visas mūsu piegādes automašīnas ir vienīgās, kas ir pilnībā pielāgotas drošiem un likumīgiem maksājumiem -  visiem mūsu autovadītājiem ir QR kodi (QR kodu var saņemt persona, kas ir pilnībā vakcinēta no Covid -19, un persona, kurai ir negatīvs Covid -19 tests derīgs 72 stundas), un mobilās kases aparāti ļauj norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar karti piegādes vietā.

Atgriešanas tiks veiktas jums ērtā veidā, arī izmantojot mūsu piegādes automašīnas.

Citi drošības pasākumi:

1) gan mūsu darbiniekiem, gan klientiem jebkura kontakta laikā ir jāvalkā aizsargmaskas;

2) attālums starp cilvēkiem jāsaglabā vismaz 2 metri (gan ārpus telpām, gan telpās);

3) preču izsniegšanas vietās tiks ielaisti tikai klienti ar QR kodiem;

4) mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem arī ir QR kodi.

 

Vienmēr Jūsu

AD Baltic komanda