CS Germany

2019-02-14
CS Germany
AD BALTIC ar prieku paziņo par jaunumiem – jau tā plašajam preču klāstam pievienojušās jaunas preces– CS Germany spirālatsperes un lokšņu atsperes.

Augstākās kvalitātes Vācijas atsperes beidzot pievienojas AD Baltic preču klāstam!


Augstākā kvalitāte no Vācijas ar 10 gadu garantiju automašīnu rezerves detaļām. Augstākās kvalitātes prece par vidēji zemu cenu! Pasūtījumus iespējams veikt sākot no februāra visos AD Baltic tirdzniecības tīklos.

 

CS Germany ražo un izplata vairāk nekā 3 000 atsperu veidus.


CS Germany automašīnu piekares atsperes – OEM kvalitātes spirālatsperu ražošana ar 10 gadu garantiju. CS Germany ražo un izplata vairāk nekā 3 000 atsperu veidus ar vairāk nekā 50 000 pielietojuma veidiem. Spirālatsperes / cilindriskas atsperes, optimizētas "miniblock" tipa atsperes, sānu slodzes atsperes (banānu formas atsperes), C formas atsperes.

 

 

 

 

 

 

 

10 gadu garantija apliecina uzņēmuma preču augstāko kvalitāti


CS Germany ražo atsperes, izmantojot jaunākās ražošanas tehnoloģijas ar jaunākajām CNC automātiskās tīšanas iekārtām. Infrasarkano staru kontrolētais termiskās apstrādes aprīkojums, CNC slīpmašīnas un pilnībā automātiskās CNC noslīpēšanas un termoapstrādes iekārtas, kā arī vismodernākās tehnoloģijas aizsardzībai pret koroziju garantē augstāko kvalitāti, un izmaksu pārvaldība nodrošina nesalīdzināmu cenas/snieguma attiecību.

 

 

 

 

Drošs iepakojums un ātra piegāde – CS Germany vizītkarte


Visas piekares atsperes ir marķētas ar daļu numuriem un iepakotas atsevišķi augstas kvalitātes kartonā, kurš marķēts ar krāsainu uzņēmuma logo. Etiķetēs tiek papildu pievienoti atsevišķi svītru kodi. Ļoti ātra piegāde, 300 000 atsperes noliktavā un aptuveni 98% piegādes attiecība uzlabo spēju piegādāt preces klientiem. Un samazina Jūsu uzglabāšanas izmaksas.

 

Mēs aicinām Jūs izmantot jaunās CS Germany preces un pārsteigt savus klientus, kas vēlas labāko kvalitāti par pieejamu cenu.