CRAFT bearings

2018-12-14
CRAFT bearings
“CRAFT bearings” — gultņi, kas tikuši testēti no Dakaras rallija līdz Sibīrijas taigai

CRAFT bearings gultņi, kas tikuši testēti no Dakaras rallija līdz Sibīrijas taigai

 

Vai esat kādreiz bijuši vējainajā un sniegotā Sibīrijas taigā, kad temperatūra pazeminās zem -30 °C, bet +37 °C grādos piedzīvojuši smilšu vētru Peru tuksnesī? Ja neesat, tas nekas — mūsu klienti to ir paveikuši jūsu vietā, un šādos apstākļos viņi katru dienu testē mūsu gultņus! Mūsu partneris, Dakaras leģenda Antans Juknevičs (Antanas Juknevičius) ir teicis, ka mums katram ir sava “slimība”; mūsējā — neārstējama labāko attiecību starp kvalitāti un cenas meklēšana.

 

Droši vien būsiet dzirdējuši par mums

Sadarbībā ar vispieredzējušāko Dakaras autosacīkšu braucēju un Baltijas valstu rekordistu Antanu Jukneviču mēs katru gadu iesākam cīņu sarežģītākās sacensībās pasaulē, kurās tiek visvairāk pārbaudīta tehnika, un par kurām interesējas vairāk nekā 70 % lietuviešu! Kopā jau vismaz divreiz esam labojuši Baltijas rekordu, izpelnījušies ievērojamu mediju uzmanību Baltijas valstīs, Dienvidamerikā, un padoties negrasāmies. Mūsu ceļojumam varat sekot šeit: http://www.craft-bearings.com/lifestyle/dakar

 

Mēs – kvalitātes dēļ kā bez prāta

Līdzīgi kā Antans nevar dzīvot bez Dakaras — mēs nevaram mierīgi gulēt, kamēr neesam pārliecinājušies, ka mūsu produkti atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Sākot ar ISO 9001 standartu un beidzot ar PPAP (angļu v. production part approval process) standartu, katrs mūsu gultnis un tā detaļas tiek pārbaudītas pirms ražošanas vai montāžas, kā arī pēc tās. Pēdējais ražošanas procesa posms notiek Kauņā, kur mūsu laboratorijā tiek veikta AQL (angļu v. accepted quality limit) testēšana saskaņā ar atbilstošiem standartiem. Vēlaties redzēt, kā tas notiek? Testu norisi skat. šeit: https://www.craft-bearings.com/laboratorija

 

Spējam strādāt tā, kā vēlaties, lai jūs apkalpotu

Lai sniegtu visaugstākā līmeņa servisu, mēs nepārtraukti sekojam tirgus aktualitātēm un tā attīstība tendencēm, kā arī analizējam izejvielu tirgu. Tikai tā mēs varam piedāvāt vislabāko risinājumu, ko var pielāgot savām vajadzībām, efektīvi sniedzot informāciju un ekspertu konsultācijas, lai ietaupītu jūsu un savu laiku.

 

Mēs esam tirgus epicentrā

Novērojuši Dakara rallija sacensības no iekšpuses, mēs sapratām — pastāvīgi jāvirzās uz priekšu, lai saglabātu konkurētspēju — gan Dakarā, gan gultņu biznesā. Tādēļ katru gadu mēs paplašinām savu produktu klāstu, prezentējot vairāk nekā 500 jaunu pozīciju, līdz ar to uzņēmuma piedāvājumā ir jau 8000 dažādu produktu, kurus mēs piedāvājam klientiem 80 valstīs visā pasaulē, sākot no Brazīlijas mežiem līdz pat Austrālijas stepēm.

CRAFT bearings produktu klāstā ir 4 dažādu veidu un 3 dažādu paaudžu gultņi vieglajām automašīnām, un ļoti plaša izvēle komerciālo transportlīdzekļu klāstā (vairāk nekā 14 ražotājiem piemēroti gultņi). Lai varētu nodrošināt ātrāku un efektīvāku piegādi, Lietuvā mums ir vairāk nekā 10 mlj. gab. gultņu, kā arī mums ir noliktavas Krievijā, Ukrainā, Polijā un Panamā. Lai arī kurp pasaulē jūs aizceļosiet — visticamāk, satiksiet kādu “CRAFT bearings” gultni.

Pateicoties lieliskajai gultņu kvalitātes un cenas attiecībai: www.craft-bearings.com