“Bosch” autosalona filtri ir droša palīdzība alerģiskiem cilvēkiem

2019-05-28
“Bosch” autosalona filtri ir droša palīdzība alerģiskiem cilvēkiem
Asarojošas, sakairinātas acis un šķavas ir nepatīkami pavasara pavadoņi tiem, kam ir alerģija pret ziedputekšņiem.

Šie alergēni kairina ne tikai atrodoties svaigā gaisā, bet arī braucot ar automobili. Tehnoloģiju un pakalpojumu sniedzējs “Bosch” piedāvā izeju, kas palīdzēs elpot vieglāk – alergēni, baktērijas un sīkās putekļu daļiņas tiek efektīvi apturētas pirms nokļūšanas automobilī. “Bosch” salona filtri aizsargā to, kas ir vērtīgākais – vadītāju un pasažierus.

 


Pasaulē vadošais tehnoloģiju un pakalpojumu sniedzējs “Bosch” piedāvā 3 dažādu veidu augstākās kvalitātes autosalona filtrus, kas piemēroti aptuveni 160 miljoniem transportlīdzekļu Eiropā:

 

  • “Bosch” FILTER+ salona filtriem ir pretalerģiska un antibakteriāla iedarbība, tie aptur gandrīz 100% no visām sīkajām putekļu daļiņām un citiem kaitīgajiem alergēniem. Speciālā pretalerģiska kārta alergēnus padara nekaitīgus un visu laiku tos atdala, kā arī likvidē baktērijas. Īpaši smalkas mikrošķiedras kārta aptur gandrīz 100% no visām sīkajām putekļu daļiņām (līdz 2,5 μm lielumā), kā arī sodrējus un ziedputekšņus. Aktivētās ogles kārta neitralizē kaitīgās un nepatīkami smakojošās gāzes.
  • Bosch” aktivētās ogles salona filtriem ir aktīvētās ogles kārta, kas neitralizē kaitīgas un nepatīkami smakojošās gāzes. Īpaši smalkas mikrošķiedras kārta efektīvi izfiltrē sīkās putekļu daļiņas, sodrējus un ziedputekšņus.
  • “Bosch” standarta salona filtri – tīrākam un svaigākam gaisam automobilī. Īpaši smalka mikrošķiedras kārta efektīvi izfiltrē sīkās putekļu daļiņas, sodrējus un ziedputekšņus.

 

Katrs “Bosch” salona filtrs ir izgatavots ļoti precīzā ražošanas procesā. “Bosch” filtri samazina nosēdumu apjomu, aizsargā gaisa kondicionēšanas sistēmu un uzlabo redzamību.  Iegādājoties “Bosch” salona filtrus, to priekšrocības varēsiet izmantot bez lielām grūtībām, jo visus salona filtrus ir viegli samontēt, vadoties pēc montāžas instrukcijas.

 

“Bosch” rekomendē salona filtrus mainīt ik pēc 15 000 km vai reizi gadā.

 

 

“AD Baltic” klāstā, kas nepārtraukti palielinās, atradīsiet produktus, kas aizsargā pasažieru veselību. Izmēģiniet jaunos “Bosch” autosalona filtrus, kurus atradīsiet visā “AD Baltic” tīklā un e-veikalā adcat.adbaltic.lv