BGA - jauns sortiments

2014-11-13
BGA - jauns sortiments
OE kvalitātes rezerves dalas

BG Automotive ir vadošā oriģinālo rezerves starpliku un dzinēja komponentu ražotāja British Gaskets Group pēcpārdošanas tirgus nodaļa, kas piegādā produktus daudzām no pasaules automobiļu un rūpnieciskām ražotnēm.

 

BG grupa tika izveidota 1929. gadā, un mūsdienās tās gada apgrozījums ir 200 miljoni mārciņu. Pateicoties tam, ka oriģinālo rezerves daļu piegādātājam ir desmit ražotnes, kas izgatavo produkciju deviņām nozarēm, BG grupa katru gadu spēj saražot vairāk nekā 28 miljonus vienību.

 

BG Automtive ir automobiļu pēcpārdošanas tirgus nodaļa, kas nodrošina produkciju Apvienotajā Karalistē, kā arī eksportē produkciju uz visu pasauli, piedāvājot Tier 1. ,2. , un 3. līmenim atbilstošus oriģinālos produktus tādiem ražotājiem, kā BMW, Lotus, Ford, Aston Martin, Rolls Royce, General Motors, Honda, Mitsubishi Motors, Jaguar, New Holland, Hoover, BOSCH, Delphi, Perkins, Sogefi.


BG Automotive mērķis ir automobiļu pēcpārdošanas tirgū nodrošināt pilna spektra oriģinālo rezerves daļu dzinēju produktus un komponentus. To uzņēmums panāk pateicoties tā augsti kvalificētu darbinieku komandai, kas strādā galvenajā birojā, kā arī noliktavā, kas atrodas Svindonā, Apvienotā Karalistē.


BG Automotive produkti tiek uzskatīti par vieniem no labākajiem Eiropā, ko pierāda tas, ka uzņēmums piedāvā vairāk nekā 35 000 vienības, kas aptver lielu skaitu automobiļu zīmolu.

 

BGA nodrošina plaša diapazona kvalitatīvas automobiļu pēcpārdošanas tirgus detaļas, komplektus un komponentus, kas paredzēti izplatīšanai visā pasaulē. Uzņēmuma mērķis ir tehniskās apkopes stacijām nodrošināt alternatīvas automašīnu pēcpārdošanas tirgus detaļas, kas kvalitātes ziņā atbilstu un pat pārspētu oriģinālo aprīkojumu.

 

BGA ir inovatīvs un uz tālejošu domāšanu vēsts uzņēmums, kas smagi strādā pie tā, lai saviem klientiem nodrošinātu jaunākos, vismodernākos un augstākās kvalitātes automobiļu pēcpārdošanas tirgus detaļas. Uzņēmums vienmēr cenšas būt soli priekšā straujajā, arvien mainīgajā automobiļu tirgū.

 

Pilns BGA produktu spektrs aptver praktiski visus dzinēja komponentus, un AD Baltic ir apņēmies piedāvāt pēc iespējas plašāku to klāstu. Pagaidām jūs varat izvēlēties starp dzensiksnu komplektiem (ar ūdens sūkni vai bez tā) un sadales vārpstas piedziņas ķēdes komplektiem reģiona populārākajiem auto zīmoliem.


Pilnu BGA vienību klāstu iespējams atrast ADeCAT vai elektronisko produktu kataloga tīmekļa vietnē http://catalogue.bgautomotive.co.uk/.

 

Lai saņemtu pilnu pieejamo BGA produktu sarakstu, apmeklējiet tīmekļa vietni www.bgautomotive.co.uk.