Augstas kvalitātes itāļu zīmola UFI Filters produkti

2014-07-30
Augstas kvalitātes itāļu zīmola UFI Filters produkti
AD Baltic piedāvā Jums jaunumu – augstas kvalitātes itāļu zīmola UFI Filters produktus.

Uzņēmums ražo inovatīvus filtrēšanas produktus Itālijā, Vidusjūras reģionā un Āzijā. UFI pamatsfēra ir automobiļu sektors, un tas pastiprinājis savas pozīcijas Eiropā, atverot jaunu rūpnīcu Čehijā. UFI globālais stratēģiskais plāns paredz uzņēmuma ietekmes sfēras palielināšanu, kā arī koncentrēšanos uz pēcpārdošanas jomu un jaunas filtru tehnoloģiju izstrādāšanu.

 

 

UFI Filters Group ar vairāk nekā 4000 darbiniekiem un apgrozījumu, kas 2013. gadā pārsniedza 340 miljonus Euro, ražo produktus degvielas, eļļas, ūdens un gaisa filtrēšanai pasaules mērogā jau vairāk nekā 40 gadu garumā. Šobrīd UFI ir automobiļu nozares līderis, saražojot apmēram 60 miljonus produktu vienību gadā.

UFI, kura galvenais birojs atrodas Itālijā starp Mantovu un Veronu, nesen ir noslēdzis būtisku projektu, optimizējot ražošanu. Uzņēmums ir investējis arī savā Tehniskās izpētes centra attīstībā. Tehniskās izpētes centrs Nogarole Rokā (Veronas provincē) un Izpētes laboratorija Alā (netālu no Trentas) ir koordinācijas centrs visiem apmācību centriem ārpus Itālijas.

 

 

Turklāt uzņēmums UFI Filters ir izveidojis jaunu rūpnīcu Ostravā, Čehijā. Ražošanu tā uzsāka 2014. gadā, nostiprinot uzņēmuma pozīcijas Eiropas centrālajā un ziemeļu daļā. Rūpnīcas platība ir 14 000 m2, un tajā ražo gaisa, eļļas un degvielas sistēmu daļas, kuras izmanto vairums transporta līdzekļu ražotāju Vācijā. Plānots, ka 2016. gadā peļņa pārsniegs 30 miljonus Euro.

 

Galvēnie klienti ir Volkswagen Group, Fiat Group, BMW, General Motors, Jaguar, Lamborghini, Bentley, Land Rover, Maserati, Mercedes, Nissan, Porsche un Volvo.

Jaunākie klienti ir Renault un AMG. Protams, starp klientiem ir arī tie, kas ražo komerctransportu (Iveco, Daimler Truck, Kamaz, Man un Scania) un industriālo tehniku (Case, New Holland, John Deere un Liebherr).

 

UFI Filters Augsto tehnoloģiju nodaļa izstrādā un ražo filtrēšanas sistēmas Ferrari F1 komandai. Arī citas F1 komandas izmanto UFI FILTERS risinājumus, kā piemēram  Mercedes, Williams, Sauber, Virgin Marussia un  Renault F1. UFI Filters sadarbojas arī ar tādām komandām kā Audi Motorsport, Michelotto un Dallara, kas piedalās citos pasaules čempionātos, kā arī ar Ducati un Aprilia.

 

 

PRODUKTI

UFI piedāvā degvielas, eļļas, gaisa un salona filtrus smagajām mašinām un industriālai tehnikai, kā arī piegādā filtrēšanas sistēma tehnikas ražotājiem. Visi šie produkti ir iekļauti UFI Pēctirdzniecības katalogā.

 

Piedāvātais UFI filtru klāsts šobrīd ir  pieejams 95 %  Eiropas ražotajiem transporta līdzekļiem. SIA AD Baltic piedāvā UFI eļļas, degvielas, gaisa un salona filtrus vispopulārākajiem Latvijas transportlīdzekļiem, kuri ir ražoti laika posmā no 2001. līdz 2010. gadam. Filtri ir pieejami par ļoti pievilcīgu cenu.

 

EĻĻAS FILTRI

UFI izmanto vadošās tehnoloģijas un inovatīvu filtrēšanas metodi, lai ražotu eļļas filtrus, kas sniedz pilnīgu aizsardzību dzinējam un pārējām sistēmām. UFI ražo visus filtru veidus. Pateicoties modernākajām tehnoloģijām, UFI filtri nodrošina dzinēja un citu sistēmu efektīvu darbību. UFI produkti ir videi draudzīgi.

 

DĪZEĻDEGVIELAS FILTRI

UFI dīzeļdegvielas filtri nodrošina vislabāko dzinēja aizsardzību un darbību. Unikālie un inovatīvie filtru materiāli garantē sprauslu un degvielas sūkņu optimālu darbību. UFI H2O un WATER ELIMINATOR filtri ir patentēti un nodrošina visefektīvako ūdens atdalīšanu no degvielas (līdz pat 95 %), tiem piemīt izcilas piemaisījumu filtrēšanas spējas.

 

DEGVIELAS FILTRI (BENZĪNS)

UFI filtri pilnībā atbilst modernāko benzīna dzinēju prasībām attiecībā uz pagarinātiem apkopes  intervāliem un palielināto degvielas caurpludi. Benzīna filtru klāsts ietver vairāk nekā 300 pozīcijas un nodrošina vislabāko atbilstību tirgus prasībām.

 

GAISA FILTRI

Mašīnas ekspluātācijas laikā gaisa filtri ir galvenais komponents, kas  attīra gaisu, kas plūst caur degkameru, pasargā dzinēju no netīrumiem (putekļiem, smiltīm, u. c.), kas varētu radīt aizsērējumu, radot motora jaudas zudumus un palielinātu degvielas patēriņu.

UFI gaisa filtri  nodrošina izcilu filtrēšanas līmeni un pasargā dzinēju no netirumiem.

 

SALONA GAISA FILTRI

Salona gaisa filtrs pasargā no piesārņojuma (putekļiem, sodrējiem, dūmgāzēm, baktērijām, putekšņiem u. c.). UFI salona gaisa filtri ir ražoti, izmantojot viskvalitatīvāko  sintētisko filtrēšanas materiālu, dažiem filtru veidiem ir pieejāmas versijas ar aktīvo ogli. Filtrēšanas koeficients pārsniedz 90 %, nodrošinot izcilu gaisa kvalitāti un komfortu mašīnā visos laika apstākļos.

UFI salona gaisa filtru katalogā ir vairāk nekā 200 vienību, turklāt šis piedāvājums nepārtraukti tiek palielināts.