Applus seminārs

2016-08-10
Applus seminārs
Augusta sākumā uzņēmums AD Baltic organizēja semināru par produkciju Applus, kuru vadīja eksporta menedžeris Hakans Ozturks (Hakan Ozturk).

Tāpat kā iepriekš, mēs turpinām mūsu klientiem organizēt tikšanās ar piegādātājiem, kuru laikā ir iespējams noskaidrot jaunāko informāciju par precēm, kuras redzamas veikalu plauktos, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.

 

Augusta sākumā uzņēmums AD Baltic organizēja semināru par produkciju Applus, kuru vadīja eksporta menedžeris Hakans Ozturks (Hakan Ozturk). Viņam asistēja jaunu produktu līnijas menedžeris (new product line manager) Mehmets Aidins (Mehmet Aydin) un Applus mārketinga speciāliste Alla Masļuka (Alla Masliuk).

 

Semināra dalībnieki noskaidroja, ka produkciju Applus ražo rūpnīcā Turcijā. Līdztekus šai produkcijai, rūpnīcā tiek saražota liela daļa pasaulē zināmu Premium un vidējā līmeņa zīmolu, kā arī OE detaļas, kur izmantotās tehnoloģijas un izejmateriāls ir identisks. Rūpnīca AYD, kas ražo produkciju Applus, ir lielākā rūpnīca Eiropā, kas specializējas uz automašīnas piekares rezerves daļu ražošanu. Uzņēmums, sekojot līdzi laikam, regulāri ražošanas procesā pielieto jaunas tehnoloģijas, kuru vidū ir iekārta īpašas noturības detaļu pārklājuma uzklāšanai ar kataforēzi un CNC ierīces.