Aktuālākās ziņas tieši no piegādātājiem – mūsu rīkotās apmācībās

2017-05-09
Aktuālākās ziņas tieši no piegādātājiem – mūsu rīkotās apmācībās
Pēdējo divu mēnešu laikā esam organizējuši tehniskās apmācības sadarbojoties ar četriem piegādātājiem – Gates, Conitech, ZF un Nissens.

Pavasaris ir diezgan aktīva sezona automašīnu apkopes biznesā. Mēs aktīvi strādājam un arī aktīvi mācāmies. Pēdējo divu mēnešu laikā esam organizējuši tehniskās apmācības sadarbojoties ar četriem piegādātājiem. Martā pieņēmām profesionāļus no Gates un Conitech. Gates tirdzniecības pārstāvis Jarko Lehtinens (Jarrko Lehninen) stāstīja par termostatu, zobsiksnu un piedziņas siksnu īpašībām, un to nomaiņu. Harizmātiskais Dags Rēnijs (Doug Rennie) no Contitech sniedza padomus siksnu nomaiņai un efektīvākai pieejai darbam, kā arī demonstrēja dažādus paņēmienus vieglākai montāžai uz dzinēja modeļa. Dags pastāstīja par garantijas situācijām, ar kurām viņš saskāries pats un kļūdām, kuras varēja novērst šādās situācijās.

 

Aprīlī mēs atkal tikāmies ar diviem viesiem no ārvalstīm. Šī jau bija otrā tikšanās divu gadu laikā. Koncerna ZF servisa inženieris Valdemārs Šulcs (Waldemar Schulz) šoreiz vadīja apmācības par balstiekārtas detaļām, to dažādu modeļu strukturālajām īpatnībām, rūpnīcas testiem un problēmu diagnostiku.

 

Mēneša beigās Maikls Ingvardsens (Michael Ingvardsen) un Jaroslavs Hrošs (Jaroslav Hroch) no Nissens apsprieda dažāda vecuma kompresoru, iztvaicētāju un citu gaisa kondicionēšanas sistēmas detaļu uzbūves un darbības īpašības, kā arī pastāstīja visu par darbu ar dažāda veida aukstumaģentiem un eļļām priekš gaisa kondicionēšanas sistēmām.