AD Baltic ir paplašinājis savu klāstu ar Yuasa profesionālajām akumulatorim

2021-01-07
AD Baltic ir paplašinājis savu klāstu ar Yuasa profesionālajām akumulatorim
„AD Baltic“ ar prieku informē, ka turpmāk mūsu produktu klāstā būs atrodami augstākās kvalitātes preču zīmola “Yuasa” akumulatori.

Yuasa 1918 – dibinātājs Shichizaemon Yuasa uzsāk pētījumus par metālu elektrolīzi. Eiropā pirmo reizi dibināts 1981. gadā – uzņēmums Yuasa Battery Sales (UK) Ltd (YBSUK) Svindonā, kas nodarbojās ar rūpniecisko akumulatoru tirdzniecību un izplatīšanu Apvienotajā karalistē un Īrijā.


GS Yuasa Eiropas produktu klāstā ir daži no atzītākajiem, uzticamākajiem un augstākās kvalitātes akumulatoru izstrādājumiem, kas paredzēti izmantošanai dažādās automašīnu, motociklu, industriālu un gaidīšanas režīma jaudas iekārtās.


GS Yuasa ir viens no pasaules lielākajiem svina-skābes un litija jonu (Li-ion) akumulatoru ražotājiem. Vairāk nekā 30 gadus GS Yuasa Battery Europe Ltd. Ir bijis vadošais akumulatoru piegādātājs Eiropā un pirmā izvēle savas kvalitātes, veiktspējas un uzticamības ziņā.

 

GS Yuasa piedāvā pilnu produktu klāstu no izplatīšanas centriem (Svindonā (UK) and Jönköping (Zviedrijā), palielinot pieejamību visa gada garumā un uzlabojot pašreizējo piegādes laiku..


The GS Yuasa Group sastāv no 65 meitas uzņēmumiem un 33 saistītajiem uzņēmumiem visa pasaulē. Vairāk nekā 100 gadus GS Yuasa saskaņā ar “inovāciju un izaugsmes” filozofiju ir nepārtraukti radījis uzlabotus enerģijas uzglabāšanas risinājumus un kļuvis par vadošo transportlīdzekļu un rūpniecisko akumulatoru izvēli.


Līdztekus kopējam spriegumam (V), jaudai (Ah) un aukstās kloķvārpstas ampēriem (A), uz visiem Yuasa automašīnu akumulatoriem ir nesen ieviests Eiropas standarta EN50342-1/6 veiktspējas marķējums. Katram akumulatoram ir veiktas plašas pārbaudes, lai noteiktu tā veiktspēju. Pēc vairāku stingru pārbaužu nokārtošanas katrs akumulators ir apzīmēts ar klasifikācijas numuru, kas atbilst šiem kritērijiem.


  • Ūdens zudums: novērtējums W1 – W5 Spēja saglabāt ūdens saturu. Jo labāk akumulators darbojas, jo mazāk ūdens tas zaudēs ekspluatācijas laikā.
  • Uzlādes saglabāšana: novērtējums C1 - C2 Akumulatora spēja saglabāt uzkrāto ķīmisko enerģiju (uzlādi), kad to nelieto.
  • Vibrācijas līmenis: novērtējums V1 – V4 Akumulatora fiziskā spēja pretoties potenciāli kaitīgajām vibrācijas sekām.
  • Izturība: novērtējums E1 – E4 (tikai konvencionālā tipa) Spēja bez kļūdām izturēt atkārtotus uzlādes/ izlādes ciklus līdz 50% izlādes dziļumam.
  • Mikro-cikls: novērtējums M1 – M3 (tikai EFB & AGM tipiem) Akumulatora spēja nodrošināt enerģiju motora restartēšanai pēc biežām apstāšanās fāzēm, tā spēja pēc tam atjaunot uzlādes stāvokli un pretoties novecošanās sekām zemu impulsu slodžu dēļ.

 

Šis marķējums ir atrodams arī uz katra akumulatora.


Meklējiet visos “AD Baltic” tīklos un www.adcat.lv