AD BALTIC ir kļuvis par oficiālo ZF produkcijas izplatītāju

2015-02-19
AD BALTIC ir kļuvis par oficiālo ZF produkcijas izplatītāju
Auto rezerves daļas pasažieru un vieglo kravas automobiļu segmentam

LEMFÖRDER

Vadošais zīmols pasaulē drošības, kvalitātes un ilgmūžības ziņā

 

Aptuveni 50 automobiļu marku ražotāji visā pasaulē izmanto ZF stūres iekārtas un šasijas komponentus, jo, papildus augstajam kvalitātes līmenim un ilgam kalpošanas laikam, šie produkti nodrošina arī maksimālu braukšanas komfortu un dinamiku.

Kā pasaulē atzīts transmisijas un šasijas tehnoloģiju jomas uzņēmums, ZF ir līderis OE (oriģinālā aprīkojuma) sektorā — gandrīz visiem transportlīdzekļu ražotājiem. LEMFÖRDER rezerves daļās ir izmantotas ZF zināšanas OE detaļu ražošanā, jo īpaši attiecībā uz priekšējo un aizmugurējo asu komponentiem.

Tāpat ZF kompānijas LEMFÖRDER zīmola produkti arī ir pirmā izvēle pēcpārdošanas tirgū. Arvien vairāk autodarbnīcu pauž uzticību OE augstākās kvalitātes produktiem un novērtē to pirmklasīgo servisu.

 

LEMFÖRDER stūres mehānisma un šasiju komponenti garantē:


  • Augstas kvalitātes materiālus līdz pat sīkākajai detaļai.
  • Pastāvīgas drošības pārbaudes visā izstrādes un ražošanas procesā.
  • Maksimālu izturību, kas nozīmē to, ka rezultātā Jūs ietaupāt naudu.

Šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc LEMFÖRDER zīmolam pieder vairākuma automašīnu ražotāju uzticība.

 

LEMFÖRDER produkti:


  • LEMFÖRDER stūres sistēmas un šasiju komponenti.
    Visaugstākās prasības tiek liktas uz projektēšanu, ražošanu un montāžu.
  • LEMFÖRDER gumijas/metāla komponenti.
    Ideālas amortizēšanas īpašības un zems trokšņa līmenis

 

 

SACHS produkti


SACHS produkti tiek izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, un tie atspoguļo visus jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus. Tiem ir augsta veiktspēja un uzticamība. Tāpēc daudzi labi pazīstami automobiļu ražotāji izvēlas aprīkot savus transportlīdzekļus ar SACHS produktiem. Katru gadu no ražošanas līnijas nobrauc vairāk nekā 10 miljoni jaunu transportlīdzekļu, kas ir aprīkoti ar SACHS amortizatoriem un to piederumiem. Turklāt SACHS piedāvā arī augstas kvalitātes sajūgus OE ražotājiem un rezerves daļu tirgum.

SACHS piedāvā produktus dažādām jomām, kas aptver praktiski visu veidu transportlīdzekļus. Integrētie risinājumi, uz klientu orientēts serviss un visaptverošs produktu klāsts nodrošina transportlīdzekļu efektivitāti un rentabilitāti visā to ekspluatācijas laikā.

 

SACHS amortizatori

Uzlabota drošība un braukšanas komforts

 

SACHS amortizatori no citiem atšķiras ar OE kvalitāti un novatorisku tehnoloģiju. Tie nodrošina veiktspēju un dinamiku, garantējot izcilu saķeri ar ceļu un stabilitāti izbraucot līkumus, neatkarīgi no tā, ar kādiem izaicinājumiem uz ceļa sastopas vadītājs.

SACHS piedāvā dažāda veida amortizatorus, piemēram, viencilindra un divcilindru amortizatorus, stabilizātora statņus, atsperu turētājus (amortizatorus ar lokšņatsperes plāksni) un balstiekārtas cilindrus (amortizatorus ar hidraulisko līmeņošanas sistēmu). Īpaši izceļams produktu klāstā ir vieglās konstrukcijas amortizators, kas ir izgatavots no alumīnija, un kurš ir vairāku viegluma nodrošināšanas pasākumu rezultāts.

 

SACHS sajūga sistēmas


Prasības, kas tiek izvirzītas piegādātājiem automobiļu nozarē, būtiski mainās. Arvien biežāk piegādātāji tiek aicināti integrēt komponentus sarežģītās sistēmās — tas ir izstrādes uzdevums, ko iespējams sekmīgi veikt tikai balstoties uz ciešu sadarbību ar transportlīdzekļu ražotājiem.  Šajā ziņā ZF ir uzņēmušies atbildību, demonstrējot zināšanas un prasmes visaptverošu risinājumu izstrādē. SACHS sajūga sistēmas manuālajām pārnesumkārbām sastāv no komponentiem, kuri sevi ir pierādījuši miljoniem reižu un kuri atbilst visaugstākajiem standartiem visās kategorijās: attiecībā uz degvielas patēriņu, emisijām, svaru un uzstādīšanas vietu, kā arī tie nodrošina labāku komfortu, drošību un braukšanas dinamiku.