AD Baltic atbildīgi veic visus drošības pasākumus

2020-03-16
AD Baltic atbildīgi veic visus drošības pasākumus
Mēs kā AD Baltic grupa, veicām visus nepieciešamos pasākumus, lai pēc iespējas vairāk sagatavotos kā vīrusam, tā ekonomikas lejupslīdei.

Dārgie partneri, draugi un kolēģi,

 

Šādos laikos mēs saskaramies ar sava laika lielākajiem izaicinājumiem- kā tautas, kā uzņēmumi kā indivīdi. Tajā pašā laikā mēs esam saņēmuši vairākus risināmus jautājumus, kuriem neviens no mums nebija sagatavots. Pirmkārt, COVID-19 vīruss, kas tika atvests pie mums- draudi veselībai nobiedēja visus ar milzīgām panikas pazīmēm, tomēr pateicoties ātrai un profesionālai mūsu valdību reakcijai, šis drauds ir apturēts un īsā laikā tiks novērsts. Lielāks drauds ir šādas ekonomikas lejupslīdes sekas. Lēmumi, kas tika pieņemti vīrusa apkarošanai, ir izjaukuši visu pasaules ekonomiku, un iznākums būs redzams tikai nākamajās nedēļās un mēnešos. Pirmā vājākā un neaizsargātā biznesa līnija ir mazie uzņēmēji, kurā atrodas daudz mūsu partneru.


Mēs kā AD Baltic grupa, veicām visus nepieciešamos pasākumus, lai pēc iespējas vairāk sagatavotos kā vīrusam, tā ekonomikas lejupslīdei.


Attiecībā uz COVID-19:


Mūsu biznesa modelis ir vienmēr bijis B2B (mēs strādājam tikai ar Tevi- ar profesionāli) un 95% no visām pārdošanām tiek īstenotas attālināti (E-veikals (ADCat) vai telefona zvani). Apmēram 95% no visām precēm tiek piegādātas Tev- tāpēc šeit mēs jau bijām sagatavojušies cik vien iespējams.


Turpmākās darbības, lai turpinātu cīņu ar COVID-19. Mūsu centrālās noliktavas operatīvās maiņas tika sadalītas mazās grupās, atdalītas ar daļējām maiņām- lai izvairītos no masveida pulcēšanās. Mūsu tirdzniecības vietu komandas ir optimālas 3-5 cilvēku grupas, kas nodalītas ~ 500 kvm. platībā. Mūsu piegādes automašīnas 95% no visa laika ir uz ceļiem, ar ātrām iebraukšanas un izbraukšanas darbībām. Personāls ar iespēju strādāt no mājām, strādās no mājām. Viss personāls ir nodrošināts ar sanitārajām precēm un papildus tiks nodrošināti ar papildus drošības komplektiem. Valdības ieteikumi izolēt ceļotājus (darbiniekus, kuri nesen ceļoja) vai citus darbiniekus ar paaugstinātas infekcijas iespējamību, tiks izolēti ar visiem ieteikumiem.


Attiecībā uz ekonomisko lejupslīdi:


Mēs kā vietējais Baltijas kapitāla uzņēmums saprotam, ka lai gan valdība darīs visu, kas ir tās spēkos, tomēr līdz tam visas problēmas būs uz mūsu pašu pleciem. Tāpēc mēs darīsim visu iespējamo, lai darbība netiktu pārtraukta, ar nepārtrauktu piegāžu ķēdi un Darba laiku, lai atbalstītu Jūs kā vietējos uzņēmējus un uzņēmējas. Papildus mēs centīsimies atbalstīt vietējos uzņēmējus no pārtikas piegāžu ķēdēm, finansējot pārtikas piegādes pasūtījumus mūsu darbiniekiem no vietējiem mazajiem uzņēmējiem, rādot piemēru, ka, pirmkārt, mums ir jāpalīdz viens otram.


Turklāt tiks apstiprināts budžets mūsu personālam, kuri saskaras ar problēmām slēgto skolu dēļ, lai atbalstītu bērnu aprūpi, kamēr viņi ir darbā.


#NoToCorona #NoToEconomicCrisis

#ADBalticTeam