2023. gada īpašā izlaiduma kalendārs ir klāt! Izlasiet un lejupielādējiet, kā arī izbaudiet radīšanas brīvību

2022-12-24
2023. gada īpašā izlaiduma kalendārs ir klāt! Izlasiet un lejupielādējiet, kā arī izbaudiet radīšanas brīvību
Veicinot mūsu radošumu un MI (Mākslīgais intelekts) iespējas, AD Baltic komanda ir izveidojusi digitālu kalendāru 2023. gadam!

Automobiļu pasaule ir viena no visvairāk digitalizētajām nozarēm pasaulē. Lai gan pirmajā mirklī no malas ir “nesaprotami un sarežģīti”.


Mēs, AD
Baltic, zinām, ka bez informācijas, jaunām tehnoloģijām un prasmēm nebūtu iespējams strādāt tik sarežģītā vidē un vidē kā Independent after market.


Tāpēc esam uzņēmušies iniciatīvu un izveidojuši 2023. gada kalendāra digitālo (ne drukāto) versiju. Šī iemesla dēļ komandas dalībnieki no visām valstīm ir radījuši savas idejas un balsojuši, lai izvēlētos visvairāk patikušos vizuālos materiālus, kas izveidoti, izmantojot Artificial Intelligence, tool “DALL·E 2 – OpenAI”.

Mēs ceram, ka 2023. gads būs jaunas ERAS gads, kas būs mierpilns, inovatīvs, videi draudzīgs, sociāli atbildīgs un radošs.

Uzņēmumā AD Baltic mēs visi ticam, ka ar skaidru vīziju, mērķi un izmantojot nākotnes tehnoloģijas, mēs visi varam padarīt mūsu planētu par labāku vietu, kur dzīvot un atstāt nākamajām paaudzēm.

Lūdzu, izbaudiet kalendāru un izmantojiet nākotnes tehnoloģijas.

Ar cieņu, AD Baltic komanda.