19.-20. aprīlī norisinājās ADI Summ!t 2017

2017-05-12
19.-20. aprīlī norisinājās ADI Summ!t 2017
“ADI Summit” ir ikgadējs pasākums, ko organizē Autodistribution International vadība, kas atrodas Beļģijā.

Šī gada pasākumā ADI prezidents Tomass Volmārs (Tomass Vollmar) sasauca 170 dalībniekus – lielākus auto rezerves daļu tirgotājus un ražotājus.

 

Pasākumā piedalījās AD Baltic ģenerāldirektors Kęstutis Tubutis un tirdzniecības direktors Marius Karanauskas. Lietuvas pārstāvjiem bija iespēja apspriest sadarbības iespējas ar automobiļu tirgus līderiem. Pasākuma laikā bija nodibināti jauni kontakti, plānotas tikšanās ar jaunu produktu ražotājiem un apspriestas jaunas piegādes iespējas. Pateicoties tam nākotnē varēsim piedāvāt plašāku preču klāstu.

 

Pasākuma laikā T. Volmārs komentēja ADI partneru darbību: “Mēs varam svinēt to, ka 2016. gadā ADI grupa uzrādīja divciparu izaugsmi, tādējādi pārspējot nelielu Eiropas pēcpārdošanas tirgus izaugsmi. Pagājušajā gadā ADI nostiprināja savas pozīcijas šajā strauji mainīgajā Eiropas tirgū.” ADI prezidents bija priecīgs paziņot, ka AD Benelux un AD France ir vienojušās par jauna sadarbības modeļa veidošanu Beļģijas tirgū, kas piedāvā jaunas iespējas visiem akcionāriem. Visbeidzot, viņš atgādināja par jauniem partneriem, kuri grupai pievienojušies pavisam nesen: 2016. gada beigās – AD Adria, kas darbojās Horvātijā, Bosnijā un Hercegovinā, Serbijā un Slovēnijā, kā arī AD Israel, kas pievienojas šī gada aprīlī. Ar 25 partneriem, ADI ir tagad paplašinājis savu darbības zonu uz 40 valstīm.