100 ceļojumu piedāvājums ātri rūk. Kur jūs plānojat pavadīt atvaļinājumu?

2019-12-04
100 ceļojumu piedāvājums ātri rūk. Kur jūs plānojat pavadīt atvaļinājumu?
Sācies decembris — pēdējais “Meistaru līgas” mēnesis, kurā jūs varat ne tikai nopelnīt labus bonusus “AD naudas” veidā, bet arī iegūt ceļojumu uz jebkuru valsti pasaulē vai pat doties neaizmirstamā visu iekļaujošā ceļojumā uz Ķīnu divatā!

Līderi atdod savas pozīcijas

 

Panevēža Panevēža Lietuvā iepriekš valdīja “vieglā svara kategorijā”, taču oktobrī atdeva savu pozīciju Kauņai. Tas pats notika ar “smagsvara kategorijas” pārstāvjiem Viļņā, kas ieguva balvas augustā un septembrī, taču oktobrī atkāpās Kauņas sāncenšu priekšā.

 

 

Pirms neilga laika, kad mēs paziņojām pirmos “Meistaru līgas 2019” rezultātus, pamanījām, ka tikai daži partneri — tie, kuri pirmie saprata, kas notiek, — pacentās un ieguva vairākas balvas pēc kārtas. Taču bija partneri, kuri, acīmredzot, izlasīja šos jaunumus un nolēma neatdot ceļojumus citiem tik vienkārši.

 

 

Tomēr līderis “vidējā svara kategorijā” joprojām nepadodas. Simona komanda uzvaru svin jau trīs mēnešus pēc kārtas. Šī komanda ne tikai spēja uzvarēt spēlē “Ātrākais iegūst ceļojumu kuponu 500 € vērtībā” Lietuvā, bet bija spēcīgākā sacensībā visās trīs Baltijas valstīs, mājup aizvedot arī otrajā spēlē iegūtos trīs ceļojumu kuponus 1000 € vērtībā. Simons savām brīvdienām jau ir sakrājis 4500 € un nebūt negrasās apstāties pie šiem panākumiem.

 

“Esmu darbaholiķis. Taču centīgs darbs vien nepadarīs jūs bagātus, tādēļ jāliek lietā prāts un jābūt gudrākam par citiem. Šis ir iemesls, kāpēc es vienmēr meklēju akcijas, pēc tam analizēju to noteikumus un cenšos izmantot akciju piedāvātās priekšrocības. Parasti nav jādara nekas īpašs. Gluži tāpat kā “Meistaru līgā” — veicot pasūtījumu, es meklēju akcijas etiķeti un pasūtu šīs preces. Līdz šim domāju, ka visi tā dara, tādēļ šķiet dīvaini, ka neviens nav mani uzvarējis.” Simons vēl nav izlēmis, kad un kurp doties, — par to viņš domās, kad sezona būs beigusies, un pieņems lēmumu kopā ar visu ģimeni.

 

 

Latvijā vienīgie mūsu “smagsvara kategorijas” pārstāvji no Liepājas, kas ir īsteni čempioni, neatdod savu līdera pozīciju. Šis partneris iegūst visus ceļojumu kuponus, turklāt “Pirmajā Meistaru līgā” laimēja arī automašīnu. Viņu pārstāvis ar smaidu teic, ka “AD Baltic akciju meklēšana patiesi atmaksājas”.

 

Citās “svara kategorijās” Latvijā norisinās sīva cīņa. Kravas automobiļu detaļu tirdzniecības tīkls apliecina “vidējā svara kategorijas” cīkstoņa raksturu, papildus pamata precēm pārdodot ievērojamu skaitu preču pasažieru automašīnām. Pasūtot šīs preces no AD Baltic, viņi iegūst arī balvas un var jau plānot savu atvaļinājumu.

 

 

Cits partneris Madonā ne tikai remontē automašīnas, bet arī pārdod tās. Viņu pārstāvis Jānis arī norādīja, ka iegūt balvas nav grūti — vienkārši nedaudz jāpiedomā un jāpacenšas. “Vieglā svara kategorijā” ir visvairāk konkurentu, taču tikai maza to daļa aizved mājup balvas. Mēs aicinām jūs pieteikties savā kontā AD Baltic tiešsaistes veikalā, noklikšķināt uz “Meistaru līgas 2019” reklāmkaroga un pārbaudīt savus rezultātus. Varbūt jūsu iespēja iegūt nākamo ceļojumu ir pavisam tuvu? Visa informācija par to, kā piedalīties spēlē, ir pieejama tiešsaistē, un jūs varēsiet skatīt arī savus panākumus.

 

 

Tāpat kā Latvijā, arī Igaunijā ir viens partneris, kurš saglabā vadošo “smagsvara kategorijas” pozīciju un galvenokārt nodarbojas ar pārdošanu tiešsaistē. Pēc tam, kad iegūta informācija par akciju un pārdomāts, kas ir jādara, kā arī izvērtēta piedāvāto balvu vērtība, šis partneris pasūta no AD Baltic preces un mierīgi turpina savu ierasto ikdienas darbu, iegūstot balvas citu pēc citas, un jau plāno atvaļinājumu.

 

 

Uzvarētāji “vidējā svara kategorijā” katru mēnesi mainās. Oktobrī vislabākie rezultāti bija partnerim, kurš vada auto detaļu veikalus Tallinā un Narvā un organizē tirdzniecību arī tiešsaistē.

 

 

Arī “vieglā svara kategorijā”, kur konkurentu ir visvairāk, uzvarētājs katru mēnesi ir cits. Te parasti uzvar remontdarbnīcas ar vienu vai diviem pacēlājiem vai nelieli veikali. Oktobrī uzvarēja maza Marjamas remontdarbnīca.  Apsveicam uzvarētājus!

 

 

Ikviens var doties ceļojumā uz Ķīnu vai jebkuru citu pasaules valsti

 

Pat ja neesat uzvarētājs nevienā mēneša posmā, jums joprojām ir iespēja iegūt kādu no lielajām balvām. Katrs rēķins, kurā jūs iekļaujat vismaz vienu akcijas preci, ir jauna loterijas biļete. Jau janvārī mēs noskaidrosim, kurš iegūs trīs Estravel dāvanu kuponus 3000 € vērtībā, ko dāvina Delphi, un visu iekļaujošus ceļojumus uz leģendāro Ķīnu, ko piedāvā Bosch.  Atvēliet minūti, lai noskaidrotu, kas Ķīnai ir veikalā šīs akcijas uzvarētājam. Varbūt balva gaida tieši jūs? Izmēģiniet veiksmi un neatdodiet ar vieglu roku šos ceļojumus citiem!

 

Uzziniet vairāk par "Meistaru līgu 2019 šeit".