Oriģinālās detaļas gan jaunām, gan lietotām automašīnām

Oriģinālās rezerves daļas tiek piedāvātas gan jaunām, gan arī lietotām automašīnām. ADI ieņem vadošo vietu Eiropā rezerves daļu piegādē jaunām un lietotām automašīnām . Mūsu uzņēmuma svarīgākais mērķis ir kvalitāte rezerves daļu piegādē un pakalpojumu sniegšanā.

 

Mēs  piedāvājam oriģinālās rezerves daļas saskaņā ar Eiropas Komisijas 31.07.2002 regulu, kas paredz, ka: "Oriģinālajām rezerves daļām ir jānodrošina tāda pati kvalitāte kā rezerves daļām, ko izmanto automašīnas ražošanā. Šīs rezerves daļas tiek izgatavotas saskaņā ar specifikācijām un ražošanas standartiem. Tiek noteikti tādi paši ražošanas standarti kā automašīnu ražotājiem, un tie ir jāpiemēro visu sastāvdaļu un rezerves daļu tirdzniecībā". EK noteiktajām prasībām atbilstošas oriģinālās rezerves daļas mums piegādā vadošie ražotāji, ar kuriem mums ir noslēgti ilgstošas sadarbības līgumi.


Sortiments –  vairāk kā 500 000 SKU un 200 zīmoli. Mūsu piegādātāji nodrošina konkurētspējīgus un augstas kvalitātes produktus. Jūs varat atrast auto daļas un piederumus, ekspluatācijas šķidrumus, servisa iekārtas un instrumentus un citus produktus mūsu plašajā sortimentā.

 

AD zīmols. Tikai augstas un augstākās kvalitātes produkti, kas ir veikuši vairākus kvalitātes vērtējuma posmus, iegūst AD zīmolu.

Ieskatieties arī šeit: