Meistaru līga


VAR VĒROT, KĀ UZVAR CITI,
VAI ARĪ UZVARĒT PATS

Noformējot pasūtījumu AD BALTIC, var piedalīties “Meistaru līgā”, kur ikvienam ir iespēja uzvarēt. Izvēlies akcijas preces un saņem bonusus. Sakrātie bonusi tiks pārvērsti AD naudā un citās balvās!

KĀ VISS DARBOJAS?

PASŪTI AKCIJAS PRECES

Akcijā tiek piedāvātas partneru preces, kas interneta veikalā ir atzīmētas ar simbolu
Jautā par akcijas precēm, arī noformējot pasūtījumu pa tālruni.

KRĀJ
BONUSUS

Par akcijas preču iegādi tiek automātiski piešķirti AD un CASTROL bonusi un biļetes dalībai spēlē, kas pārvēršas par balvām.

SAŅEM
BALVAS

Ieej savā AD BALTIC kontā un uzzini, cik bonusu Tev jau ir, cik daudz vēl jāsakrāj un ko par tiem var saņemt. Informācija tiek atjaunināta katru nakti.

BALVAS

1. Līmenis

AD PRĒMIJA — 5 % TEV!

Sasniedz 1. līmeni un saņemsi atpakaļ 5 %

Vairāk

2. Līmenis

AD BALTIC PARTNERU BALVAS

ČEMPIONU IZKLAIDE
ČEMPIONU ATPŪTA
ČEMPIONU APĢĒRBS
ČEMPIONU CĪŅAS VIP LOŽĀ

 

Vairāk

3. Līmenis

JAUNS iPhone

Vairāk

4. Līmenis

BRAUCIENS UZ 1. FORMULAS BĀZI

Vairāk

GALVENĀ BALVA

Vairāk

LĪMEŅI

Uzņēmums AD BALTIC cenšas visiem dalībniekiem nodrošināt vienādas laimesta iespējas, tāpēc katram Programmas dalībniekam atkarībā no viņa svara kategorijas, ir individuāli noteikti bonusu līmeņi, kurus sasniedzot dalībnieks saņem balvu, kā arī atbilstošas kategorijas balvas 2. un 3. līmenī.

1. LĪMENIS

Mēneša beigās sasniedzot 1. līmeni, saņemsi AD prēmiju — AD naudu, kura tiks pārskaitīta uz Tavu kontu virtuālā AD dāvanu kartē, ko Tu varēsi izmantot jauniem pasūtījumiem! AD prēmija ir 5 procenti no mēneša laikā sakrātās bonusu summas. AD prēmija tiek piešķirta katru mēnesi.

Kā tiek piešķirta AD prēmija?

Ja mēneša laikā sasniegsi 1. līmeni, pēc nākošā mēneša 20. datuma saņemsi AD prēmiju. Katru mēnesi AD bonusi tiek aprēķināti no jauna. Akcijas preču atgriešanas gadījumā par tām piešķirtie AD bonusi arī tiks atskaitīti. Atskaitītie AD bonusi tiks atņemti no Tavas attiecīgajā mēnesī sakrātās AD bonusu summas (par atgriezto preču pasūtīšanas mēnesi). Ja pēc preču atgriešanas atlikusī AD bonusu summa neatbildīs 1. līmenim, AD prēmija netiks piešķirta. Ja par atgrieztajām precēm jau ir piešķirta AD prēmija, gan AD bonusus, gan AD naudu var atskaitīt vēlāk.

AD prēmijas summu ir viegli aprēķināt — 20 AD bonusi atbilst 1 eiro AD naudas. AD prēmija tiek ieskaitīta klienta virtuālajā dāvanu kartē, kuras summu var pārbaudīt, ieejot savā kontā AD BALTIC interneta veikalā. AD PRĒMIJA — 5 % TEV! Sasniedz 1. līmeni un saņemsi atpakaļ 5 %

AD PREMIJA – 5% TAU!

Sasniedz 1. līmeni un saņemsi atpakaļ 5 %

2. LĪMENIS

Pārej uz 2. līmeni un saņem vēl vairāk dāvanu! Krekls vai džemperis, izklaižu komplekts, biļetes uz basketbola spēli vai atpūta SPA viesnīcā. Balvas izvēlētas atbilstoši katra dalībnieka “svara kategorijai”. Ieej savā kontā un uzzini, ko esam Tev sagatavojuši.

Čempionu apģērbs

CASTROL un RENAULT (1. FORMULAS) firmas krekls vai džemperis — jauns apģērbs noder vienmēr.

Izklaižu komplekts*

Vairāk nekā 60 dažādas izklaides tiem, kam patīk adrenalīns. Šaušana un neaizmirstamas izjūtas uz zemes, ūdenī un debesīs — garlaicīgi nebūs!

* Komplekta ieguvējs varēs izvēlēties vienu izklaidi no šā dāvanu piedāvājuma komplekta.

Brīvdienas SPA viesnīcā divām personām

Romantiska nakts lieliskā viesnīcā, vakariņas, burbuļvanna un citas baudas diviem. Ko Tu ņemtu līdzi?

Basketbols VIP ložā

Ielūgums divām personām uz komandas „ŽALGIRIS” spēli īpašā AD BALTIC VIP ložā jaunajā ŽALGIRIS arēnā Kauņā.

3. LĪMENIS

Ja mēneša laikā savā grupā sakrāsi visvairāk AD bonusu, iegūsi jaunu viedtālruni iPhone! Cīnīsies tikai vienas “svara kategorijas” dalībnieki, tāpēc iespējas uzvarēt ir pietiekami lielas! Ja nepaveicas vienreiz, mēģini atkal, jo iPhone var iegūt katru mēnesi.

Viedtālruņi iPhone

Katru mēnesi grupas uzvarētājs saņem viedtālruni iPhone. Tālruņu modeļi atbilst svara kategorijām, bet nav nekādu šaubu, ka tie visi ir īpaši kvalitatīvi, ātri un dārgi — tādi, kādiem jābūt APPLE produktiem. Nepalaid garām iespēju iegūt jaunu viedtālruni!

4. LĪMENIS

Par CASTROL akcijas precēm tiek piešķirti īpaši CASTROL AD bonusi. Ja līdz Jaunajam gadam sakrāsi maksimālo CASTROL AD bonusu skaitu, iegūsi braucienu divām personām uz Angliju uz 1. FORMULAS sporta auto bāzi, kuru izveidojis RENAULT!.

Unikāla pieredze, iepazīstot 1. FORMULU Anglijā

Brauciens diviem uz Angliju, kura laikā būs unikāla iespēja ne tikai apmeklēt RENAULT rūpnīcu, bet arī izmēģināt sacīkšu bolīdus, ar kuriem brauc RENAULT SPORT F1 piloti!

GALVENĀ BALVA

Ikviens var kļūt par “Meistaru līgas” čempionu un iegūt ļoti vērtīgu balvu — automašīnu RENAULT CLIO! Katrs rēķins, kurā ir iekļauta vismaz viena akcijas prece, kļūst par jaunu biļeti dalībai spēlē un jaunu iespēju uzvarēt. Netērē laiku lieki un līdz pavasarim iegūsti pēc iespējas vairāk biļešu, tā palielinot savu iespēju saņemt čempiona balvu!

Automašīna RENAULT CLIO

Jauns, stilīgs un harizmātisks CLIO ar ALIZE komplektācijas paketi. Ekspresīvs franču dizains, izteiksmīga virsbūves forma un iespaidīgi lukturi — ar kompakto pilsētas auto CLIO Tu noteikti izcelsies uz pārējo fona. Spēlē tiek piedāvātas trīs automašīnas, un tajā var uzvarēt tikai AD BALTIC korporatīvie klienti, tāpēc iespējas iegūt balvu ir neparasti lielas!

Var vērot, kā uzvar citi, vai arī uzvarēt pats!


 

 

Cik balvas iegūsi? Informācija pa tālruni +371 26655213