Meistaru līga 2019

Meistaru līga 2019
Izvēlieties ar +5% ml apzīmētus produktus un izbaudiet atvaļinājumu!

Meistaru līga 2019

Izvēlieties ar apzīmētus produktus
un izbaudiet atvaļinājumu!

Brīvdienu profesionāļi

Kā tas darbojas?

Veicot pasūtījumu AD Baltic, jūs iesaistāties 2019. gada Meistaru līgas sacīkstēs un no summas, kas iztērēta par akcijas precēm, automātiski saņemat atpakaļ 5% AD naudā. Varat arī “nopelnīt” braucienu uz jebkuru pasaules valsti vai laimēt sapņu ceļojumu uz Ķīnu divām personām. Mēs piedāvājam vairāk nekā 100 ceļojumu, bet jūs izvēlaties valsti!

Izvēlieties
akcijas produktus

Izvēlieties produktus,
kas apzīmēti ar
.
Jautājiet par īpašā
piedāvājuma precēm vai pasūtiet tās pa tālruni.

Nopelniet
punktus

Jūs saņemsiet Meistaru līgas punktus par iegādātajiem akcijas produktiem. Kad preces būs apmaksātas un beidzies atgriešanas periods, punkti tiks apstiprināti.

Saņemiet
meistaru līgas pprēmiju

Pēc Meistaru līgas punktu apstiprināšanas tiks piešķirta arī AD nauda. Izmantojiet to, lai apmaksātu jaunus pirkumus!

Laimējiet
atvaļinājumu

Punkti pārvēršas ne tikai AD naudā, bet arī neaizmirstamos piedzīvojumos. Jūs varat laimēt vienu no vairāk nekā 100 ceļojumiem.

Balvas

MEISTARU LĪGAS PRĒMIJA

Vairāk

ĀTRĀKAIS DOSIES
LIELISKĀ CEĻOJUMĀ

Vairāk

IZTURĪGĀKAIS SAŅEMS
LABĀKUS CEĻOJUMUS

Vairāk

Visi Var Laimēt Vērtīgas Balvas!

PIEDĀVĀ Vairāk
PIEDĀVĀ NEAIZMIRSTAMU
DIVU NEDĒĻU
CEĻOJUMU UZ ĶĪNU
DIVĀM PERSONĀM. Vairāk
ESTRAVEL ceļojumu kupons
ESTRAVEL ceļojumu kupons
ESTRAVEL ceļojumu kupons

DALĪBNIEKI

2019. gada Meistaru līgas programmā ir iekļauts vairums partneru, pamatojoties uz sarakstu, ko pēc saviem ieskatiem sastādījis AD Baltic. Iekļaušanas kritēriji ir sīkāk aprakstīti Programmas noteikumos. Ja neesat iesaistījušies programmā, bet gribētu to darīt, lūdzu, sazinieties ar savu AD Baltic pārstāvi.

MEISTARU LĪGAS PUNKTI

Meistaru līgas punkti tiek automātiski aprēķināti, iegādājoties īpašā piedāvājuma preces. Par katru eiro, kas iztērēts šādu produktu iegādei, jūs saņemat vienu Meistaru līgas punktu. Kamēr pasūtītie akcijas produkti nav apmaksāti un nav beidzies atgriešanas termiņš, nopelnītie punkti tiek uzskatīti par nepārbaudītiem un “iesaldētiem”. Tiklīdz šis termiņš beidzas un preces tiek apmaksātas, nākošajā dienā tiek apstiprināti attiecīgie nopelnītie Meistaru līgas punkti. Tikai apstiprināti Meistaru līgas punkti var tikt izmantoti spēlēs, kur var laimēt lieliskas balvas. Jūsu AD nauda tiks aprēķināta, pamatojoties uz šiem punktiem.

REZULTĀTI KATRU DIENU

Pierakstieties savā AD Baltic kontā, lai uzzinātu, cik Meistaru līgas punktu jums jau ir un cik vēl jāsakrāj, kāds ir punktu statuss un kādus ceļojumus varētu saņemt. Noskaidrojiet arī savu pašreizējo AD naudas summu, kā arī summu, kuru vēl saņemsiet. Informācija tiek atjaunināta katru vakaru.

SVARA KATEGORIJAS

AD Baltic vēlas visiem dalībniekiem dot iespēju uzvarēt un tāpēc ir iekļāvis partnerus noteiktās klasēs, pamatojoties uz viņu pirkumu vēsturi un potenciālu, proti, “svara kategorijās”, kurās līdzīgs sacenšas ar līdzīgu, lai saņemtu balvas.

Saņemiet ad prēmiju!

Iegādājoties akcijas preces, jūs katru mēnesi nopelnāt Meistaru līgas prēmiju — AD naudu, kura tiek ieskaitīta jūsu kontā AD Baltic sistēmā. AD naudu var izmantot jaunu pasūtījumu apmaksai! Meistaru līgas prēmija atbilst 5% no summas, kas iztērēta par akcijas precēm.

Kā varu saņemt meistaru līgas prēmiju?

Iegādājoties īpašā piedāvājuma preces, jūs katru mēnesi saņemat Meistaru līgas punktus. Kad preces ir apmaksātas un pagājis atgriešanas periods (14 dienas), tiek apstiprināti Meistaru līgas punkti, kas tiek piešķirti par šīm precēm, kā arī aprēķināta un jūsu (pircēja) AD naudas kontā ieskaitīta Meistaru līgas prēmija.

Jūs varat noskaidrot savu AD naudas atlikumu un jums pienākošos summu, pierakstoties savā AD Baltic kontā ADCAT e-veikalā, zvanot uz zvanu centru pa tālruni 67064511 vai sazinoties ar savu AD Baltic pārstāvi. Informācija tiek atjaunināta katru vakaru.

Kur var izmantot AD naudu?

AD naudu var izmantot, lai samaksātu par AD Baltic iegādātajām precēm. Pat 99% no preču cenas var apmaksāt ar AD naudu. Veicot apmaksu par pasūtījumu, AD nauda pārvēršas īpašā AD atlaidē, kas attiecīgi samazina summu, kas jums vēl jāmaksā. Kāpēc maksāt ar savu naudu, ja var izmantot AD naudu?

Ātrākais dosies lieliskā ceļojumā

Esiet pirmais, kurš sakrāj vajadzīgo Meistaru līgas punktu skaitu savā svara kategorijā uz saņemiet ESTRAVEL ceļojumu kuponu EUR 500 vērtībā.

Šī spēle sākas katra mēneša pirmajā datumā un turpinās līdz brīdim, kad pirmais partneris katrā grupā ir saņēmis vajadzīgo apstiprināto Meistaru līgas punktu skaitu. Tiek paredzēts, ka uzvarētājs būs zināms līdz katra mēneša 14. datumam. 5 dienu laikā pēc uzvarētāja noteikšanas visi dati tiks pārbaudīti un apstiprināti. Tad tiks paziņoti uzvarētāji. Ja uzvarētājs neieradīsies, viņa balva tiks piešķirta nākošajam partnerim, kurš attiecīgajā mēnesī nopelnījis vislielāko Meistaru līgas punktu skaitu. Šajā spēlē var piedalīties tikai partneri, kuru darbojas Latvijā.Kurp es varu doties par EUR 500?

Plānojat uzvarēt vai balva jau saņemta? Brīvdienu eksperti no ESTRAVEL AMERICAN EXPRESS palīdzēs izvēlēties vislabāko ceļojumu. Atvaļinājuma eksperti pašlaik iesaka...

Izturīgākais saņems labākus ceļojumus

Sakrājiet lielāko Meistaru līgas punktu skaitu savā grupā un saņemiet balvu — ESTRAVEL ceļojumu kuponu EUR 1000 vērtībā.

Katru mēnesi šajā “svara kategorijā”sākas jauna spēle. Mēneša beigās mēs nogaidīsim vēl 14 dienas, lai beigtos pasūtīto akcijas preču atgriešanas periods un tiktu apmaksāti visi pirkumi. Tad dati tiks pārbaudīti un apstiprināti, un 5 dienu laikā tiks paziņots uzvarētājs. Šajā spēlē piedalās partneri no visām trijām Baltijas valstīm.Kurp es varu doties par EUR 1000?

Ja domājat par to, kurp doties atvaļinājumā par EUR 1000, eksperti no ESTRAVEL AMERICAN EXPRESS ar prieku palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu. Ceļojumu eksperti pašlaik iesaka...

Ikviens var uzvarēt lielajā spēlē

Pasūtot DELPHI vai BOSCH akcijas produktus, jūs automātiski piedalāties vislielākajā spēlē, lai cīnītos par iespēju doties sapņu ceļojumā. Katrs rēķins, kurā ir vismaz viens DELPHI vai BOSCH akcijas produkts, ir jauna biļete dalībai spēlē. Jo vairāk šo ražotāju īpašā piedāvājuma preču pasūtīsiet, jo vairāk iespēju laimēt!

Spēle norisināsies katrā valstī līdz gada beigām. 2020. gada janvārī Rīgā notiks īpašs pasākums, kura laikā tiks nejaušā kārtā izlozēti tie partneri, kuri varēs kārtot savus čemodānus sapņu braucienam.

DELPHI piedāvā EUR 3000 vērtu ceļojumu uz jebkuru pasaules valsti

Katru reizi izvēloties DELPHI akcijas preces, jūs palielināt savu iespēju laimēt ESTRAVEL ceļojumu kuponu EUR 3000 vērtībā. Dodieties neaizmirstamā ceļojumā uz pasaules attālākajām vietām! Uz kuru valsti sapņojat aizbraukt?BOSCH uzaicina jūs uz Ķīnu.
Ko teiksiet?

Lielais mūris, Šanhaja, karoga pacelšana Tjaņaņmeņas laukumā, leģendārās rūpnīcas, nebeidzamie rīsa lauki, ūdenskritums no filmām... Jā, tā ir autentiskā Ķīna, kuru jums vēlas parādīt BOSCH. Tikai Latvijā esošie AD Baltic partneri piedalās spēlē, tāpēc iespēja uzvarēt ir lielāka nekā jebkad agrāk! Ir vērts pacensties!

Uzzināt par Ķīnas ceļojuma programmu. Vairāk