Izvēlieties Monroe un saņemiet 5 % sev!

Izvēlieties Monroe un saņemiet 5 % sev!
Pasūtot jebkuru Monroe īpašā piedāvājuma preci no AD Baltic, jūs saņemsiet atpakaļ 5 % “AD naudā”.

Svētki ir beigušies, bet AD Baltic tīklā joprojām ir pieejamas dažādas akcijas! Pasūtot jebkuru Monroe īpašā piedāvājuma preci no AD Baltic, jūs saņemsiet atpakaļ 5 % “AD naudā”.


Akcija ir spēkā no 20. janvāra līdz 29. februārim (ieskaitot) visā AD Baltic tīklā.


Akcija ir pieejama visiem AD Baltic partneriem, kuriem ir noslēgts pircēja līgums un kuri var iegādāties preces no AD Baltic.


Akcijas pamata noteikumi

  • ADCAT — AD Baltic tiešsaistes veikalā — Monroe akcijas preces ir apzīmētas ar īpašu akcijas atzīmi.
  • Dalībnieki, kuri iegādājas jebkādas akcijas preces (akcijas laikā), saņem “AD naudu” 5 % apmērā no summas, kas samaksāta par akcijas preci (ieskaitot PVN).
  • “AD nauda” tiek rezervēta līdz pilnīgai akcijas preču apmaksai un nogaidīšanas perioda beigām (14 dienas). To var izmantot tikai pēc akcijas preču apmaksas un minētā nogaidīšanas perioda (14 dienām).
  • “AD nauda” ir lojalitātes punkti, ar kuriem var apmaksāt līdz 99 % no AD Baltic tīklā iegādāto preču vērtības. Vairāk informācijas par “AD naudu” skat. ADCAT tiešsaistes veikala sadaļā AD bonusa lojalitātes programmas nosacījumi.

 

Detalizētāks šīs akcijas nosacījumu apraksts ir pieejams šeit.


Lai saņemtu vairāk informācijas par akciju, zvaniet mums pa tālruni 67 064 511 (darba dienās no 9:00–18:00) vai rakstiet uz palidziba@adbaltic.lv


Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju!