Izvēlies SWAG un atjaunini savu apkopes aprīkojumu

Izvēlies SWAG un atjaunini savu apkopes aprīkojumu
(2019.06.03 - 2019.07.31)

 

AD Baltic uzsāk vasaras sezonu, piedāvājot saviem partneriem SWAG kampaņu. Pasūtiet SWAG produktus AD Baltic tīklā un saņemiet iespēju atjaunināt savu apkopes aprīkojumu par summu līdz EUR 800 (bez PVN)!

 

Kampaņa sāksies 2019. gada 3. jūnijā un turpināsies līdz 31. jūlijam (ieskaitot) Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Kampaņā tiks iekļauti partneri, kuri kampaņas perioda laikā AD Baltic tīklā pasūtīs SWAG produktus vismaz par EUR 300 (bez PVN). ADCAT e-veikalā kampaņas produkti būs apzīmēti ar īpašu kampaņas simbolu.

Balvās tiks piedāvāti produkti par kopējo vērtību EUR 800 (bez PVN), kas ir pieejami AD Baltic tīklā un ko uzvarētājs izvēlēsies no kategorijām “Apkopes produkti” un “Aprīkojums”.

Balvu iegūs trīs partneri (pa vienam no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas). Par kampaņas uzvarētāju tiks atzīts dalībnieks, kura kampaņas periodā pasūtīto kampaņas produktu kopējā summa pieaugs visvairāk salīdzinājumā ar šī dalībnieka SWAG produktu kopējo summu, kas pasūtīts tajā pašā periodā iepriekšējā gadā.

 

 

Uzvarētājus noteiks līdz 2019. gada 30. augustam. Ar viņiem sazināsies personīgi. Par uzvaru tiks paziņots AD Baltic tīmekļa vietnē.

 

Detalizētāka informācija par šo kampaņu ir pieejama šeit.


Informācija ir pieejama arī pa tālruni 37126655213 (darba dienās no 9:00 līdz 18:00) vai pa e-pastu info@adbaltic.lv.

 

Nepalaid garām iespēju uzvarēt!