Sportiska dizaina bremžu diski AD SPORT

Sportiska dizaina bremžu diski AD SPORT

Izcili fiziskie parametri un pievilcīgs dizains

Apraksts: "AD Sport" ir augstākās kvalitātes sportiskā dizaina bremžu diski, kas tiek izgatavoti pēc speciāliem pasūtījumiem*, kā arī pa partijām pēc klientu vēlmēm.
Šiem bremžu diskiem raksturīgi ne tikai lieliski fizikālie parametri, bet tiem piemīt arī vēl viena unikāla īpašība – ļoti pievilcīgs modeļa dizains. Šis dizains piesaista automobiļu tūninga entuziastu uzmanību.
AD bremžu diskus apstiprinājusi Vācijas tehniskās apskates asociācija (TÜV). Tā ir vēl viena augstās AD preču zīmes izstrādājumu kvalitātes atzīšana. "TÜV T+M" sertifikātu piešķīra apstiprināts sertificēšanas centrs "TÜV Rheinland". Šis sertifikāts nodrošina, ka produktu un tā ražošanas procesu kontrolē un uzrauga neatkarīga sertificēšanas organizācija.
*Pirms veicat pasūtījumu, ir nepieciešams sazināties ar piegādātāju, lai iegūtu pasūtījuma izpildes iespējas.
Papildināta AD sporta disku līnija:
Jaunajā sortimentā ir 70 produkti, kas paredzēti populārākajiem automobiļiem. Visi produkti tiks piedāvāti tirgū par jaunām, pievilcīgām cenām. Pateicoties efektīvam AD sporta disku dizainam, nozīmīgi samazinājies bremzēšanas attālums, tiek nodrošināta efektīvāka netīrumu un gāzu novadīšana, labāka dzesēšana un ilgāks ekspluatēšanas ilgums. Visas atveres ir izgatavotas iepriekš paredzētajās vietās, šādi atvieglojot optimālu disku dzesēšanu. Šie elementi garantē efektīvu bremžu kluču virsējo slāņu, kas veidojas darbības laikā (nosēdumu, "slidenās" virsmas), attīrīšanos.
ADeCat elektroniskajā katalogā šie diski tiek norādīti kā ABS ražotāja SPORTLINE prece.